فرماندار تفت به مناسبت تقارن هفته دولت و روز بازگشت آزادگان سرافراز با حضور در منزل کارمند آزاده سرافراز فرمانداری تفت "حسین طهماسبی" از خدمات ارزشمند وی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این دیدار با تجلیل از مقام رفیع آزادگان دلاور و سرافراز ایران عزیز اسلامی گفت: همه اقشار مختلف ایران اسلامی از جمله کارمندان عزیز دولت در دوران دفاع مقدس به صحنه آمدند و فداکاری ها و جانفشانی های بی بدیلی را در تاریخ ایثار و شهادت به ثبت رسانیدند که شایسته تجلیل است.

فرماندار تفت با اشاره به نقش عظیم آزادگان سرافراز در خلق حماسه شور انگیز دفاع مقدس ادامه داد: آزادگان دلاور يوسف تباراني هستند كه در سايه عزتمندي و استقامت مثال زدني خويش از تلخي اسارت، زلالي و شيريني آزادي را به ارمغان آوردند و در پرتو روحيه قوي و ايمان راسخشان، از خود نامي بلند آوازه در تاريخ ايثار و شهادت به يادگار گذاشتند.

زارع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را ضرورت جامعه اسلامی برشمرد و گفت: تجلیل از مقام آزادگان دلاور و سرافراز، ترویج دهنده فرهنگ ایثار و شهادت است و وظیفه ای است که همگان باید به آن اهتمام داشته باشند.

فرماندار تفت در این دیدار صمیمانه با اهداء لوح تقدیر از خدمات کارمند دولت و آزاده سرافراز "حسین طهماسبی" قدردانی کرد.