فرماندار تفت در نشست ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی با تاکید بر اهمیت همکاری همه نامزدها و هواداران آنان با ستاد انتخابات شهرستان گفت: کاهش جرایم انتخاباتی به ویژه در عرصه تبلیغات، بر شور و نشاط فضای انتخابات می افزاید و زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند را فراهم می آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست که در محل فرمانداری تفت برگزار شد با قدردانی از تلاشهای بی وقفه و قانون‌مدارانه دادستان عمومی و انقلاب تفت و رییس دادگستری تفت در برخورد جدی با تخلفات انتخاباتی گفت: خوشبختانه هماهنگی و همکاری سازنده ای میان مجریان انتخابات و دستگاه قضا در شهرستان برای اجرای دقیق قانون انتخابات وجود دارد.

فرماندار تفت تلاش در جهت کاهش جرایم انتخاباتی را زمینه ساز حضور باشکوه و گسترده مردم در انتخابات ارزیابی کرد و افزود: رعایت اخلاق و انصاف در عرصه تبلیغات و توجه همگان به مر قانون، شور و نشاط انتخاباتی را در جامعه گسترش داده و به تعالی وحدت و همبستگی ملی می افزاید.

وی خواستار مراعات قانون توسط همه نامزدها و هواداران آنان شد و گفت: فضای انتخابات باید به فضای دوستی و مودت تبدیل شود و همه نامزدها در فضایی مبتنی بر اخلاق و انصاف به رقابت سالم بپردازند.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

 یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.