سرپرست فرمانداری تفت:

لزوم تخصیص سهمیه آرد فوق‌العاده به شهرستان تفت

"محمد دهشیری"سرپرست فرمانداری تفت در جلسه شورای آرد و نان این شهرستان گفت: با توجه به حضور جمعیت شناور در ایام سال و تهیه نان در این شهرستان ضروری است آرد فوق‌العاده به شهرستان برای توزیع بین نانوایی‌ها تخصیص یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" در جلسه شورای آرد و نان این شهرستان خواستار تشکیل کارگروه ، زیرمجموعه این شورا شد و افزود: با توجه به تعدد مواردی که در جلسات شورای آرد و نان باید در مورد آن تصمیم‌گیری شود نیاز است اطلاعات لازم توسط کارگروه جمع‌آوری تا تصمیم‌هایی که در این جلسه اتخاذ می‌شود کارشناسی شده باشد تا در آینده با چالش روبرو نشویم.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خواستار پیگیری برای افزایش سهمیه آرد یارانه‌ای برای این شهرستان به‌منظور توزیع بین نانوایی‌های شهری و روستایی شد و گفت: باید با توجیه آماری مسئولان ذی‌ربط استانی را برای افزایش سهمیه آرد یارانه‌ای با توجه به حضور جمعیت شناور در ایام سال در این شهرستان متقاعد کرد تا مشکل کمبود آرد در شهرستان رفع و عادلانه برحسب میزان مشتری بین نانوایی‌های شهری و روستایی توزیع شود.

دهشیری بیان داشت: راه‌اندازی یک واحد کارخانه آرد شاید بتواند گره‌گشای موضوع تأمین آرد در شهرستان شود و باید پیرامون آن بررسی‌های کارشناسی صورت گیرد تا یک تصمیم سنجیده دراین‌باره اتخاذ شود.