در جلسه بخشدار گاریزات با قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان؛

به گزارش روابط عمومی بخشداری گاریزات-کهدوئیه طی جلسه‌ای با حضور "احسان سعادتمند" بخشدار گاریزات،"صادق نعمتی زاده" قائم‌مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، "محمدحسین زحمتکش" مسئول حراست شرکت توزیع،"حسین ابوالفتحی" رئیس اداره برق نیر، اعضای شورای اسلامی بخش و شهر بخ، مسائل و مشکلات شبکه توزیع برق بخش گاریزات موردبررسی قرار گرفت.

در اين جلسه "احسان سعادتمند"بخشدار گاریزات  هدف از تشکیل جلسه را شناسایی مسائل و مشکلات مرتبط با برق‌رسانی به روستاهای بخش و ایجاد تعامل و همکاری در راستای حل مشکلات و افزایش رفاه عمومی روستائیان در این حوزه دانست.

وی در ادامه به برخی از مسائل و مشکلات و نیازهای روستاهای بخش ازجمله نوسازی شبکه برق روستایی، جابجایی تیرهای برق، ایجاد شبکه برق در شهرک‌های واگذاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ایجاد شبکه و روشنایی معابر اصلی و فرعی، اصلاح چراغ‌های روشنایی معابر اشاره و اظهار امیدواری نمود با پیگیری‌ها و تعامل بیشتر مسائل و مشکلات مرتفع گردد.

در ادامه "محمدرضا زارع شاه‌آبادی" رئیس شورای اسلامی بخش نیز مسائل و مشکلات و نیازهای هر روستاها را به تفکیک اعلام و با توجه به ارتقای سیاسی منطقه و تبدیل روستای بخ به شهر خواستار استقرار اداره برق در بخش گردید.

در ادامه "صادق نعمتی زاده" قائم‌مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان ضمن تقدیر و تشکر از بخشداری، گزارشی از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق در بخش گاریزات ارائه و اظهار داشت: سیاست شرکت توزیع ارائه خدمات بهینه به مشترکین و برون‌سپاری کارها به بخش خصوصی است و در این راستا زیرساخت‌ها به نحوی آماده‌شده که اهالی محترم بخش گاریزات نباید هیچ مراجعه‌ای به اداره برق نیر داشته باشند و کلیه امور مربوط به مشترکین، توسط پیمانکار در شعبه برق گاریزات انجام می‌گردد.

در ادامه توضیحاتی در خصوص مشکلات مطرح‌شده ارائه و قول مساعد داد موارد پیگیری و در اسرع وقت اقدامات لازم معمول گردد.

در پایان حاضرین از روستاهای بخش بازدید و در جریان مشکلات مطرح‌شده قرار گرفتند.


Garizat Bargh-1.jpg barqh (1).jpg barqh (2).jpg barqh (3).jpg
بله