رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت:

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان تفت؛ "ناصر دهقانی تفتی" در حاشیه جلسه ویدئوکنفرانسی هیئت‌های بازرسی انتخابات در سراسر کشور افزود: تمام مراحل انتخابات اعم از نحوه تشکیل هیئت‌های اجرایی، ثبت‌نام داوطلبان، نظارت بر تبلیغات، اخذ رأی، شمارش و نتایج آن را با حساسیت و دقت پیگیری می‌کنیم.

وی اظهار داشت: پذیرای شکایات در تمام مراحل انتخابات هستیم زیرا حراست و پاسداری از آرای مردم از طریق کنترل و بازرسی روند انتخابات، سرلوحه وظایف هیئت بازرسی است و این مهم با جلب مشارکت‌های مردم امکان‌پذیر است.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان تفت گفت: در روزهای گذشته دبیرخانه هیئت بازرسی بر انتخابات در فرمانداری تفت فعال‌شده و فرایند انجام امور بر اساس برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مقرر در حال انجام است.

دهقانی تفتی یادآور شد: ضرورت دارد دستگاه‌های اجرایی اصل بی‌طرفی را رعایت کنند و در این مسیر جهت حصول اطمینان از انجام صحیح، دقیق و به‌موقع وظایف قانونی توسط عوامل اجرایی، به‌صورت روزانه پایش و ارزیابی صورت می‌گیرد.

او با تأکید بر ضرورت تمهید مقدمه‌های لازم برای مشارکت پرشور مردمی اضافه کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، گامی مهم در دستیابی به اهداف توسعه است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت در پایان تأکید کرد: شهروندان محترم شهرستان می‌توانند هرگونه گزارش و شکایت مرتبط با انتخابات پیش رو را در سطح شهرستان تفت با شماره تماس 31119642 و با مراجعه حضوری به فرمانداری، به‌منظور رسیدگی قانونی و پاسخگویی، به هیئت بازرسی انتخابات شهرستان تفت اعلام نمایند.