فرماندار تفت در آغارین روز از فرا رسیدن هفته دولت،  با صدور پيامي فرا رسيدن این مناسبت ملی را گرامي داشت.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در اين پيام با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان والامقام رجايي و باهنر آورده است: نام شهیدان رجایی و باهنر با هفته دولت عجین شده است و این بزرگواران برای همیشه تاریخ به عنوان الگویی ماندگار برای همه دولتمردان مطرح خواهند بود.

فرماندار تفت در اين پيام، هفته دولت را فرصت مغتنمي براي ارائه گزارش اقدامات عظيم صورت گرفته در مسير رشد و آباداني ميهن عزيز اسلامي عنوان كرده و افزوده است: بيان و تبيين هنرمندانه خدمات عظيم نظام مقدس جمهوري اسلامي و دولت مي تواند در تقويت عزم ملي براي شتابان كردن حركت ميهن عزيز اسلامي به سمت قله هاي عزت و افتخار بسيار موثر و سودمند باشد.

زارع با اشاره به خدمات عظیم دولت تدبیر و امید طی چهار سال گذشته آورده است: شهرستان تفت نیز در پرتو خدمات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید با رشدی چشمگیر در همه عرصه مواجه بوده است که از بارزترین آنها می توان به تکمیل زیرساختهایی همچون گاز در بیشتر نواحی روستایی شهرستان اشاره کرد که در آینده نه چندان دور همه روستاهای شهرستان تفت را در بر خواهد گرفت.

وي تکمیل زیرساختها را زمینه توسعه سرمایه گذاری در بخش های مختلف شهرستان ارزیابی کرده و افزوده است: خوشبختانه با رای قاطع ملت رشید ایران اسلامی به تداوم دولت کریمه تدبیر و امید در 29 اردیبهشت ماه امسال، امیدها برای تسریع در روند رشد و
آبادنی روزافزون کشور دو چندان شده و حرکت شتابان کشور به سمت تعالی و افتخار تسریع گردیده است که انشا... با حمایت همه بخشها و همدلی مسئولانه میان مردم و خادمان آنان در دولت، شاهد درخشان ترین دورانها در تاریخ پرتلالو انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) باشیم.

فرماندار تفت در پايان بار دیگر با تبریک فرا رسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای والامقام دولت، موفقيت همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوري اسلامي را از درگاه حضرت دوست مسئلت نموده است.