.بررسی مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با مسئولان کشوری

در جلسه ای مصوبات دیدار مسئولان شهرستان تفت با معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت ، "علی دهقان نیری" در جلسه بررسی نحوه اجرای مصوبات دیدار مسئولان این شهرستان با معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر خاطر نشان کرد: با پیگیری های نماینده محترم مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری مطالبات مردم در حوزه های مختلف نشست هایی در سطح ملی در تهران برگزار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خاطر نشان کرد: در این نشست ها پیرامون تخصیص منابع اعتباری ، هم چنین تخصیص تجهیزات و صدور مجوزهای مورد نیاز برای رفع مشکلات موجود در شهرستان تفت ؛ معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر دستوراتی را صادر نمودند که ضروری است برای اجرایی شدن این دستورات پیگیری های لازم صورت گیرد.

دهقان نیری ادامه داد: در راستای اجرایی شدن این دستورات لازم است پیگیری هایی توسط مسئولان شهرستانی در دیدار با مدیران دستگاه متبوعه در استان صورت گیرد.

مقام عالی دولت در شهرستان تفت افزود: گزارش روند اجرای دستورات به فرمانداری ارسال گردد تا در صورت نیاز پیگیری مجدد در سطح استانی و ملی برای تحقق مصوبات این نشست ها در دستور کار قرار گیرد.

در ادامه این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان تفت به بیان دستورات اخذ شده از معاونین رئیس جمهور ، وزرا و معاونین وزیر پرداخت و پیگیری مسئولان شهرستانی را برای اجرایی شدن آن خواستار شد.