فرماندار تفت در گفتگوی اختصاصی با اشاره به رشد 11 درصدی اسکان مسافران نوروزی در شهرستان تفت نسبت به مدت سال قبل، از اقامت بیش از 3 هزار نفر مسافران در مدارس و خوابگاه های دانشجویی شهرستان تفت در دور اول سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" با بیان این که امسال شهرستان تفت به لحاظ تبلیغات محیطی و آمادگی برای استقبال از مسافران در شرایط مناسب تری نسبت به سال های قبل قرار داشت گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد خدمات سفرهای نوروزی شهرستان، شاهد تعالی سطح خدمت رسانی به مسافران نوروزی بوده ایم که همکاری و دلسوزی همه دست اندرکاران در این بخش شایسته قدردانی است.

فرماندار تفت با قدردانی از تلاشهای شبانه روزی شهرداری، نیروی انتظامی و پلیس راهور و پلیس راه، شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر و ... ادامه داد: اگر تلاش و همکاری همه دست اندر کاران در این بخش نبود امکان ایجاد شرایط مثبت برای استقبال از مسافران و گردشگران فراهم نمی آمد .  

زارع با بیان این که بیش از 5 هزار مسافر از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون در این شهرستان اسکان داشته اند ادامه داد: بیش از3300 نفر از این مسافران در مدارس و خوابگاه های دانشجویی و بقیه در اماکن اقامتی دیگر و بوستان ها اسکان یافتند. وی از افزایش 11.3 درصدی اسکان مسافر نسبت به سال گذشته در این مدت در شهرستان تفت خبر داد.

فرماندار تفت با اشاره به ویژگی ها منحصر به فرد شهرستان تفت به ویژه در عرصه های طبیعی و گردشگری خواستار امادگی کامل دستگاههای اجرایی برای معرفی قابلیتهای شهرستان تفت در آستانه دومین دور از سفرهای نوروزی به ویژه 13 فروردین شد.