مراسم تكريم و معارفه بخشدار گاريزات با حضور مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد و فرماندار تفت و با حضور جمعی از مردم شریف این بخش در محل بخشداری گاریزات و کهدوئیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمد محامدی" در این نشست با اشاره به فرآیند انتخاب بخشدار گاریزات گفت: در این رابطه افراد توانمند و متخصص متعددی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفتند که در نهایت با توجه به شناخت خوب قانعیان از منطقه و آشنایی کامل وی به امور جاری در حوزه های مختلف وزارت کشور، ایشان را برای این سمت انتخاب و معرفی نموده ایم.

مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد، "صداقت در رفتار"، "همراه مردم بودن" و "در میان مردم بودن" را سه مولفه اساسی برای موفقیت و پیشبرد امور عنوان کرد و گفت: مردم عزیز ایران اسلامی بارها و در لحظه های حساس ثابت کرده اند که بهترین همراه و یاور مسئولان و خادم خویش در نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی همچنین همدلی و تعامل با دهیاران و شوراهای اسلامی را برای پیشبرد امور در بخش و کمک به تسریع در رشد و آبادانی منطقه ضروری ارزیابی کرد و گفت: بخشدار گاریزات باید گزارش دهی مناسب و مستمر به مردم از اقدامات انجام شده را در دستور کار قرار داده و با اولویت بندی پروژه ها و اهداف، راه را برای رشد وتعالی بیش از پیش بخش هموار سازد.

مديركل دفتر امور سياسي، انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري يزد همچنین با اشاره به تاکیدات دولت مبنی بر استفاده از جوانان در عرصه های مدیریتی کشور، به مصوبه استفاده از افراد با کمتر از 25 سال سابقه کار در سطح مدیران پایه اشاره کرد و بر ضرورت توجه بر بکارگیری و اعتماد به جوانان و بانوان در عرصه های مدیریت استان تاکید کرد.

محامدی در پایان از خدمات و تلاش های حاج حیدری برای آبادانی و رونق بخش گاریزات قدردانی و برای محمد حسین قانعیان در سمت سرپرستی بخشدار گاریزات آرزوی توفیق کرد.

فرماندار تفت نیز در این نشست با گرامیداشت پیشاپیش هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، "هدف" و "برنامه" را دو مولفه اساسی برای توسعه و پیشرفت برشمرد و گفت: خوشبختانه طی سالهای اخیر تلاش بسیار خوبی برای تحقق سیاستهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و اهداف دولت تدبیر و امید در مسیر رشد و آبادانی شهرستان برداشته شده است که تامین زیرساختها در نواحی روستایی یکی از برجسته ترین این دستاوردهاست.

"محمود زارع رشکوییه" مدیریت جهادی  و آگاهی دقیق به اهداف و سیاستهای دولت را از لازمه مسئولیت پذیری در شرایط کنونی برشمرد و با اشاره به حدیثی ادامه داد: مدارا با مردم و تکریم آنان، که در منشور حقوق شهروندی نیز به آنان تاکید شده است، سنت خداوند متعال، نبی و ولی خداست لذا همه مسئولان باید در رعایت حال مردم و کمک به رفع مسائل و مشکلات آنان مسئولانه وارد عرصه شوند.

وی همچنین از حضور پرشور و گسترده مردم بخش گاریزات همگام باسایر مردم در کشور در انتخابات باشکوه 29 اردیبهشت تجلیل کرد.

فرماندار تفت در پایان با تقدیر از خدمات بی شائبه حاج حیدری در کسوت بخشدار گاریزات، ابراز امیدواری کرد: محمد حسین قانعیان نیز در این سمت موفق و پیروز باشد.

"محمدحسین قانعیان" نیز در این نشست با قدردانی از اعتماد مسئولان عالی استان و شهرستان به وی برای پذیرش سمت سرپرست بخشداری گاریزات گفت: خداوند منان را شاكرم كه مسئوليت خدمت به مردم سخت كوش، عالم پرور، علم دوست و ولايتمدار این خطه عزیز را به اينجانب واگذار نمود.

سرپرست بخشداری گاریزات با بیان این که بخش گاريزات با دارا بودن ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل محيطي و انساني برای توسعه پايدار و متوازن، نیازمند توجه به اولويت ها و زمینه هايی است ادامه داد: زمينه هاي مناسب همچون ترويج و توسعه فعاليت هاي كشاورزي و دامداري، بسترهاي مطلوب گردشگري، توریستی، زيارتي و ورزشي، زمينه هاي توسعه و گسترش صنايع متوسط با فن آوري بالا و سازگار با محيط زيست و صنايع جنبي كشاورزي و دامي از جمله اولويتهايي است كه در منطقه بايد مدنظر قرار گيرد.  

وی افزود: بخش گاریزات با برخورداری از مردمی پرتلاش و خوش آوازه و سرزمینی مملو از پتانسیل ها و قابلیتهای ارزنده و ارزشمند می تواند به یکی از موفق ترین مناطق برای تحقق و اجرای دقیق و کامل حقوق شهروندی به عنوان یکی از مهم ترین شعارها و اهداف دولت تدبیر و امید مبدل شود.

"مهدی حاج حیدری" نیز در این نشست با قدردانی از محبت و حمایتهای مردم شریف بخش گاریزات در طی مدت فعالیت وی به عنوان بخشدار، برای قانعیان در سمت سرپرستی بخشدار گاریزات آرزوی موفقیت کرد. یادآور می شود حاج حیدری اخیرا با حکم استاندار یزد به عنوان معاون برنامه ريزي، اداري و مالي فرمانداري شهرستان يزد منصوب شده است.