بخشدار نیر به همراه امام جمعه و جمعی از مسئولان بخش به مناسبت روز و هفته نیروی انتظامی با حضور در مقرر فرماندهی انتظامی نیر از خدمات و تلاشهای همه عوامل فداکار و سختکوش انتظامی این بخش قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، " سید روح ا... میرخلیلی" در حاشیه این بازدید با تبریک روز و هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی، مظهر اقتدار و نظم عمومی در کشور است و عوامل خدوم و جان بر کف انتظامی همواره یکی از اصلی ترین یاوران و حامیان مردم به شمار می آیند.

بخشدار نیر تاکید کرد: نيروي انتظامي به عنوان مظهر اقتدار ملي، ضامن برقراري امنيت و نظم اجتماعي بوده و آحاد مردم شريف نیز حریم امن خود را مدیون فداکاری، رشادت و بیداردلی این عزیزان می دانند.

میر خلیلی با ستایش از نقش درخشان نیروی انتظامی در توسعه چتر امنیت و آرامش در سطح کشور ادامه داد: عوامل سختکوش انتظامی بخش نیر نیز با تلاش شبانه روزی و بی وقفه خویش نقش بسیار موثر و ارزنده ای در کمک به تامین نظم و امنیت در مناطق مختلف شهری و روستایی نیر دارند که شایسته قدردانی است.

وی همچنین از نقش قابل تجلیل عوامل پلیس راهور و پلیس راه در تامین نظم و امنیت در جاده ها و مسیرهای مواصلاتی بخش نیر قدردانی و این مناسبت را به آنان تبریک گفت.

بخشدار نیر در انتها یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر نیروی انتظامی را گرامی داشت.