فرماندار تفت در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت که با حضور اعضاء برگزار شد بر فراهم نمودن شرایط ایجاد شور و نشاط قانونمند انتخاباتی در مدارس تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن مبعث پیامبر اعظم(ص) گفت: حضرت محمد مصطفی(ص) مسیر سراسر نورانی اسلام ناب را به جهانیان عرضه کرد که عالی ترین کمالات و کرامت ها را برای رهایی انسان از بند جهل و فساد ارائه کرد.

فرماندار تفت با اشاره به در پیش بودن روز و هفته معلم بر توجه ویژه برای بزرگداشت ارزنده و شایسته مقام معلم در سطح شهرستان به ویژه تجلیل از جایگاه معلمان سختکوش و پرتلاش نواحی روستایی تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: انتخابات اردیبهشتماه 96 تکلیف مدیریت کشور در دو عرصه حساس و خطیر ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را برای چهار سال آینده مشخص خواهد کرد.

زارع نقش معلمان و دانش آموزان را در کمک به توسعه فضای شور و نشاط قانونمند انتخاباتی در مدارس تاکید کرد و افزود: باید همه شرایط را برای برگزاری باشکوه و حماسی انتخابات پیش رو فراهم آوریسن و دانش آموزان می توانند سفیران مشارکت مردم در عرصه تعیین سرنوشت خویش باشند و این نقش حسیاس را هم در محیط آموزشی و هم در کانون گرم خانواده ها ایفا نمایند.

وی از معلمان خواست تا ضرورت و اهمیت مشارکت گسترده مردم در پای صندوق های رای را برای دانش آموزان تبیین نمایند.

فرماندار تفت همچنین بر اهمیت رعایت اصل بی طرفی و رعایت مر قانون در ایام انتخابات در مدارس و مراکز آموزشی تاکید کرد.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.


03(633).JPG 03(634).JPG 03(635).JPG
بله