فرماندار تفت در نشست ستاد انتخابات شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد بر رعایت دقیق قانون انتخابات و توجه به اصل بی طرفی توسط  همه عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان تفت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت ماه گفت: برگزار کنندگان انتخابات، کاندیدا و طرفداران آنان، همگی باید قانون را نصب العین خود قرار دهند و از هر گونه حرکتی که مروج بداخلاقی در این صحنه باشد پرهیز نمایند.

فرماندار تفت با اشاره به اهمیت توجه بر اجرای درست و دقیق قانون انتخابات به ویژه در دوره تبلیغات، آن را در برگزاری انتخاباتی سالم و شکوهمند موثر ارزیابی کرد و گفت: لازم است همه عوامل برگزاری انتخابات، کاندیداها و طرفداران آنان با اطلاع دقیق از قوانین جاری، زمینه برگزاری انتخاباتی شکوهمند را فراهم آورند.

زارع با اشاره به قانون انتخابات تاکید کرد: نامزدها باید نسبت به معرفی محل و مسئول ستادهای تبلیغاتی خود به فرمانداری اقدام نمایند. وی افزود: نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سطح شهرستان تفت، تنها مجاز به راه اندازی یک ستاد تبلیغاتی می باشند.

وی با تاکید بر رعایت دقیق قانون انتخابات و توجه به اصل بی طرفی توسط  همه عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان تفت افزود: هدف همه عوامل برگزاری انتخابات در شهرستان تفت فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری و حماسی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه است و در این راه همه تلاش خود را به کار خواهیم بست.

فرماندار تفت خواستار کسب آگاهی کاندیداها و هوادران آنان از قوانین عرصه تبلیغات انتخاباتی شد و افزود: قانون، میثاق همه عوامل برگزاری انتخابات است و همه باید با حسن نیت خود را در برابر قانون پاسخگو بدانند و به آن عمل کنند.

در ادامه این نشست اعضاء بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.