به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی؛

تجلیل از آتش‌نشانان شهر تفت

در بازدید فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان شهرستان از مرکز آتش‌نشانی شهر تفت  به مناسبت روز آتش‌نشانی و ایمنی از خدمات آتش‌نشانان شهر تفت با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،هم‌زمان با هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی، "علیرضا نوکار" فرماندار با همراهی "ناصر دهقانی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،"مصطفی صادقیان" بخشدار مرکزی تفت ، "محسن فلاح" سرپرست شهرداری تفت و اعضای شورای اسلامی شهر تفت در آتش‌نشانی شهر تفت حضور یافت و با اهدای لوح از تلاش‌های آتش‌نشانان تفتی تقدیر نمود.

"علیرضا نوکار" در این بازدید از تلاش‌های آتش‌نشان شهر تفت تقدیر نمود و خاطرنشان کرد: تلاش‌های آتش‌نشانان تفتی در راستای خدمات‌دهی به مردم شامل شهر تفت نیست و این عزیزان در مواقع بروز حادثه روستاهای اطراف را نیز پوشش داده و به یاری مردم می‌شتابند.

فرماندار شهرستان تفت در این بازدید با اشاره به فداکاری نوجوان شهید "علی لندی" بیان داشت:فداکاری این نوجوان شهید در نجات همسایه خود نمونه‌ای از فداکاری و ازخودگذشتگی آتش‌نشانان در حوادث مختلف است که نجات جان هم‌وطنان خود را بر هر مسئله دیگر ترجیح می‌دهند.

نوکار در پایان از پیگیری خود برای تجهیز آتش‌نشانی شهرهای تفت ، نیر و بخ خبر داد و اعلام امیدواری کرد شاهد تخصیص اعتبار برای تجهیز این مراکز در سال جاری باشیم.