به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "یونس افضل" در این نشست با اشاره به طی فرآیندهای قانونی برای برگزاری قانونمندانه و باشکوه انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان تفت گفت: همه شرایط برای برگزاری مطلوب و سالم انتخابات در 29 اردیبهشت ماه فراهم است و امیدواریم همچون دوره های گذشته شاهد مشارکت حداکثری مردم در عرصه انتخابات باشیم.

دبیر ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به تشکیل هیات های مختلف اجرایی و نظارت برگزاری انتخابات در شهرستان تفت اظهار داشت: امیدواریم کاندیدها و هواداران آنان نیز در طول زمان تبلیغات، اخلاق و قانون را وجه همت خویش قرار دهند تا شاهد یکی از بااخلاق ترین و قانونمند ترین انتخابات کشور در 29 اردیبهشت ماه باشیم.

وی تمکین همگان به قانون را بهترین روش برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه ارزیابی و بر بی طرفی همه عوامل برگزاری انتخابات تاکید کرد.

افضل با اشاره به قانون انتخابات گفت: 8 اردیبشت ماه، آغاز زمان قانونی تبلیغات کاندیداهای مورد تایید شورای نگهبان برای انتخابات ریاست جمهوری است.

وی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت آحاد مردم به ویژه صاحبان قلم و اندیشه و رسانه ها زمینه برای مشارکت حداکثری، حماسی و بانشاط مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه فراهم آید و برگ زرین دیگری در دفتر پرتلالو و درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی به ثبت برسد. 


03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG 03(598).JPG