سرپرست بخشداری گاریزات در نشست هماهنگی برگزاری راهپیمایی یوم ا... 13 آبان از مردم شریف و متعهد بخش گاریزات دعوت کرد تا در راهپیمایی این روز حضور باشکوه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمدحسین قانعیان" در این نشست که با حضور اعضاء در محل بخشداری گاریزات برگزار شد با اشاره به رویدادهای مهم یوم ا... 13 آبان گفت: نامگذاری این روز به روز مبارزه با استکبار جهانی، نشانه اوج کینه توزی دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سرپرست بخشداری گاریزات دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی را نتیجه ایستادگی و آزادگی در برابر قلدران و زورگویان تاریخ ارزیابی کرد و گفت: نقش جامعه دانش آموزی کشور در به دست آوردن افتخار "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" و مبارزه با رژیم ستمشاهی و پس آن در دوران هشت سال دفاع مقدس بی بدیل است و از همین منظر است که 13 آبان را که یکی از روزهای مهم انقلاب اسلامی است به روز دانش آموز نیز نامگذاری کرده اند.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت هماهنگی و مشارکت همه دستگاهها برای برگزاری باشکوه راهپیمایی یوم ا... 13 آبان در بخش گاریزات، از آحاد مردم شهید پرور بخش دعوت کرد تا با حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی این یوم ا...، بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی به دید جهانیان بگذارند.