دعوت فرماندار تفت از مردم برای حضوری حماسی در انتخابات:

انتخابات، تجلی گاه اراده ملی است

فرماندار تفت با صدور پيامي از آحاد مردم شريف براي مشاركت حماسي در انتخابات 29 اردیبهشت ماه دعوت كرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام آورده است: بار دیگر موسم انتخاباتی حساس و سرنوشت ساز فرا می رسد و چشم همه جهانیان به خلق حماسه سیاسی دیگر در ایران عزیز اسلامی دوخته شده است.

فرماندار تفت ادامه داده است: حضور حماسی و باشکوه مردم در پای صندوق های رای، بهترین و والاترین نماد وحدت و همبستگی ملی است و می تواند تضمین کننده آینده ایران عزیز اسلامی باشد و به راستی که انتخابات، تجلی گاه اراده ملی مردم برای حرکت شتابان به سمت قله های عزت و اقتدار است.

وی با بیان این که حضور باشکوه در انتخابات همواره خاری در چشم دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی می باشد افزوده است: حضور حماسی مردم عزیز در روز 29 اردیبهشت ماه در پای صندوق های رای، امنیت، آرامش و تعالی کشور را فراهم ساخته و همه آزادیخواهان جهان را خشنود و دلشاد می کند.

فرماندار تفت در پایان آورده است: اينجانب با دعوت از آحاد مردم قهرمان ايران اسلامي به ويژه مردم ولايتمدار و رشيد شهرستان تفت براي حضور حماسي و باشكوه در انتخابات 29 اردیبهشت ماه، موفقيت همگان را در مسير آرمانهاي متعالي شهداي والامقام انقلاب اسلامي از درگاه حضرت دوست مسئلت مي نمايم.