فرماندار تفت در گفتگوی اختصاصی با اشاره به تمدید زمان شرکت در  هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از کتاب خوانان و کتاب دوستان شهرستان تفت دعوت کرد تا در این جشنواره حضور پربار داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این گفتگو با اعلام این خبر گفت: بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، زمان شرکت در این دوره از رقابتهای فرهنگی، در بخش آنلاین تا 20 تیر ماه و در بخش مکتوب تا 10 تیر ماه تمدید شده است.

فرماندار تفت و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را گامی ارزشمند برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ارزیابی کرد و گفت: این جشنواره می تواند در راستاي ترويج فرهنگ رضوي، گسترش كتابخواني و بهره‌مندي از سيرة پاك ائمة معصومين(عليهم‌السلام) به‌ویژه حضرت امام رضا(عليه‌السلام) از طريق مطالعه كتاب‌هاي مرتبط با ايشان موثر باشد.

زارع فراهم نمودن شرایط برای مشارکت کودکان در این جشنواره را از ویژگی های این رقابت ارزنده فرهنگی برشمرد و گفت: کودکان می توانند از دو طریق تصويرسازي (نقاشي)جذاب‌ترين بخش كتاب از نظر خودشان و یا معرفی کتاب از طریق ضبط و ارسال يك فايل ويدئويي در این جشنواره حضور یابند.

وی در پایان از خدمات و تلاش های مدیر و کارکنان خدوم کتابخانه های عمومی شهرستان تفت در کمک به ترویج فرهنگ اصیل و غنی کتاب و کتابخوانی تقدیر کرد.

یادآور می شود علاقه مندان به شرکت در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان تفت می توانند با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تفت تماس حاصل نمایند.