نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی:

دوران هشت‌ساله دفاع مقدس سند عزت ایران اسلامی است

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت: دوران هشت‌ساله دفاع مقدس سند عزت ایران اسلامی است و امروز همه دستاوردها و پیشرفت‌های مثبت کشور ماحصل آن دوران باشکوه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "سید جلیل میر محمدی" نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در یادمان شهدای کارمندی شهرستان تفت که هم‌زمان با شورای اداری با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد به اهمیت برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های بزرگداشت هفته دفاع مقدس اشاره نمود.

وی پیرامون این موضوع بیان داشت: برنامه‌های متعددی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کشور برگزارشده اما مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از این‌همه برنامه برگزارشده در حوزه‌های مختلف احساس رضایت ندارند و در برنامه‌های مختلف بر استفاده از گنج دوران دفاع مقدس برای آگاهی بخشی مردم تأکیددارند.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی دفاع هشت‌ساله مقدس را یک معجزه الهی دانست و تصریح نمود: دوران پرافتخار دفاع مقدس با هیچ فرمولی هم‌خوانی نداشت و بین دو طرف این جنگ هیچ برابری وجود نداشت و با مشاهده کارشناسی تصاویر دوران دفاع مقدس این تفاوت‌ها محسوس است.

وی ادامه داد: در دل همه این نابرابری‌ها و تفاوت‌های نظامی پیروزی برای رزمندگان نظام مقدس جمهوری اسلامی اتفاق افتاد و این برخلاف تمام جنگ‌های 200 سال گذشته بود که برای ایران و یا در ایران رخ داد.

دکتر میر محمدی دوران هشت‌ساله دفاع مقدس را سند عزت ایران اسلامی دانست و بیان نمود: امروز همه دستاوردها و پیشرفت‌های مثبت کشور ماحصل آن دوران باشکوه است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: برگزاری گرامیداشت شهدا و دوران هشت‌ساله دفاع مقدس تذکری به مدیران در راستای خدمت بیشتر به مردم است و باید از فرصت کوتاه خدمت به مردم نهایت استفاده را برد تا شهدا نیز از این تلاش خرسند شوند.

در ابتدای این مراسم "حجت‌الاسلام علی‌محمد گلوردی" امام‌جمعه تفت به بیان خاطراتی از حضور خود در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل پرداخت.

پخش زنده مراسم تجلیل از یک‌میلیون پیشکسوت دفاع مقدس با حضور رئیس محترم جمهور بخش دیگر این برنامه بود.