فرماندار تفت:

رفع مشکلات و تکریم ارباب‌رجوع دو اولویت مدیران

فرماندار شهرستان تفت در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: دو اولویت رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب‌رجوع در ادارات باید در دستور کار مدیران شهرستان تفت قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "علیرضا نوکار" در جلسه شورای اداری این شهرستان با گرامیداشت هفته بزرگداشت دفاع مقدس بیان داشت: تلاش و خدمت صادقانه مدیران به مردم در تمام ایام سال به‌ویژه ایام هفته دفاع مقدس می‌تواند گام مؤثری در راستای ادای دین مدیران به شهدا و ایثارگران باشد.

فرماندار شهرستان تفت با اشاره به وجود بعضی مشکلات در سیستم اداری شهرستان خاطرنشان کرد: دو اولویت رفع مشکلات مردم و تکریم ارباب‌رجوع در ادارات باید در دستور کار مدیران شهرستان تفت قرار گیرد.

وی به ارزیابی مدیران نیز اشاره نمود و گفت: گروه‌های ارزیاب به‌صورت محسوس و نامحسوس با حضور در ادارات به ارزیابی ادارات، دستگاه‌ها و سازمان‌های شهرستان می‌پردازند و این بازرسی در ارزیابی پایان سال مدیران نقش به سزایی دارد.

نوکار خواستار حضور به‌موقع مدیران و کارمندان در ادارات شد و تصریح نمود: حضور به‌موقع مدیران و کارکنان در ادارات مورد انتظار است و در استان مسئله دورکاری لغو شده و مدیران مرخصی یا مأموریت خود را 48 ساعت قبل به فرمانداری اطلاع دهند.

فرماندار شهرستان تفت به ابلاغ بودجه سال 1400 اشاره و تأکید نمود: پروژه‌های عمرانی مربوط به بودجه سال 1400 هر چه سریع‌تر آغاز شود و برای تنظیم بودجه سال 1401 نیز ادارات پروژه‌های اولویت‌دار خود را تا نیمه مهرماه به فرمانداری اعلام نمایند.

وی در ادامه افزود: سرفصل اعتبارات تجهیزات و تعمیرات در بودجه 1400 به‌صورت استانی دیده‌شده و مدیران ادارات برای جذب این اعتبارات با ادارات کل رایزنی نمایند.

پاسخگویی به رسانه‌ها تذکر بعدی فرماندار تفت به مدیران شهرستان بود وی دراین‌باره افزود: ارتباط با اصحاب رسانه شهرستان و به پاسخگویی به مسائل و مشکلات مطرح‌شده در فضای رسانه‌ای شهرستان باعث آگاهی بخشی به مردم خواهد شد.

پاسخگویی دقیق و به‌موقع به مکاتبات اداری دیگر خواسته فرماندار شهرستان تفت از مدیران ادارات این شهرستان بود.