سرپرست بخشداری گاریزات در مراسم تحلیف هیئت رئیسه شورای اسلامی بخش، با تاکید بر نقش مهم اعضای شوراهای اسلامی روستا گفت: شوراهای اسلامی بازوان مهمی برای کمک به رشد و آبادانی روستاها هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمدحسین قانعیان" در این نشست با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدا... الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان، تقارن آن با آغاز هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و از مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجلیل کرد.

سرپرست بخشداری گاریزات در ادامه با اشاره به نقش مهم و حیاتی اعضای شوراهای اسلامی روستا در کمک به رشد و آبادانی منطقه گفت: شوراها که در حقیقت تجسم مشارکت مردم در عرصه مدیریت شهری و روستایی هستند می توانند با بهره گیری از توان متخصصان و عالمان این حوزه و ایجاد هم افزایی در توان مردم هر بخش، گام مهمی را برای تعالی منطقه بردارند.

وی انتخاب دهیاران را وظیفه مهمی برای اعضای شوراهای اسلامی روستا برشمرد و گفت: دهیاران باید افرادی آگاه به منطقه، دلسوز، سختکوش و متخصص و متعهد باشند تا از این طریق بیش از پیش راه برای توسعه روستا فراهم آید.

سرپرست بخشداری گاریزات همچنین با اشاره به فضای مثبت ایجاد شده در دولت تدبیر و امید برای رشد و توسعه همه جانبه روستاها، بر بهره گیری دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا و بخش از این فضا در مسیر رشد و آبادانی بیش از پیش بخش گاریزات تاکید کرد.

قانعیان در پایان با قدردانی از اعضای قبلی سورای اسلامی بخش، برای اعضای جدید این شورا آرزوی توفیق و موفقیت کرد.