سامانه ساماندهی سهام عدالت آغاز به کار کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ سامانه ساماندهی سهام عدالت صبح امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور آغاز به کار کرد . بر این اساس حدود ۵۰ میلیون دارنده سهام عدالت از امروز به تدریج می توانند با مراجعه به این سامانه به نشانی www.samanese.ir صورت حساب سهام عدالت خود را دریافت نمایند . بر اساس این گزارش؛ افرادی که رقم سمت راست کد ملی آنها ۷ (مطابق با ۱۷ اسفند) است امروز می توانند وارد سامانه شده و صورت حساب خود را دریافت کنند . همچنین افرادی که رقم سمت راست کد ملی آنها ۸، ۹، صفر، یک، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶ است می توانند طی روزهای آینده تا ۲۶ اسفند با مراجعه به سامانه صورت حساب خود را دریافت نمایند و بعد از این تاریخ نیز سامانه سهام عدالت دسترسی یکسانی را برای مشمولین سهام عدالت جهت آگاهی از صورتحساب خود فراهم خواهد کرد .

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

ورود به سامانه

شما همراهان گرامی برای ورود به این سامانه کافیست بر روی این لینک کلیک کنید . در ابتدا شکل زیر نمایش داده خواهد شد و شما بر روی دکمه نارنجی رنگ ورود کلیک خواهید کرد .

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

سپس صفحه زیر به شما نمایش داده خواهد شد که مقررات سامانه را بصورت کلی به شما نمایش میدهد . بعد از مطالعه این چند سطر ، تیک پایین صفحه را علامت زده و دکمه ادامه را کلیک کنید .

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

در این مرحله شما باید کد ملی ده رقمی خود را بدون خط تیره وارد کنید همچنین کد امنیتی که در صفحه نمایش داده میشود را باید عینا در کادر مشخص شده تایپ کنید . در وارد کردن اطلاعات هم دقت کنید و هم سرعت عمل خوبی داشته باشید چرا که مدت زمان حضور شما در این سامانه ده دقیقه میباشد که اگر تمام شد ارتباط شما قطع شده و بایستی دوباره وارد سامانه شوید .

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

در این مرحله اگر اطلاعات خود را بدرستی وارد کرده باشید دو اتفاق میفتد یا سهام عدالت به شما تعلق نگرفته است که در اینصورت تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

و اگر جزو پنجاه میلیون نفری باشید که سهام به آنها تعلق گرفته است وارد صفحه بعدی میشوید . در اینجا سامانه باید شما را تشخیص هویت کند چرا که ممکن است افراد دیگری با کد ملی شما وارد شوند لذا شما باید در چند مرحله نام و نام خانوادگی ، نام پدر ، سال تولد و شماره شناسنامه خود را بطور صحیح وارد کنید تا سامانه از احراز هویت شما اطمینان حاصل کند . توجه داشته باشید اگر بیش از سه بار اطلاعات اشتباه وارد کنید دسترسی شما برای مدت ۷۲ ساعت قطع خواد شد پس دقت کنید .

بعد از مرحله احراز هویت ، سامانه از شما یک شماره تلفن همراه میخواد تا در صورت نیاز ، مسئولین با شما تماس بگیرند و در آخرین مرحله اطلاعات مربوط به حساب شما نمایش داده خواد شد . مطابق تصویر زیر ، صورت وضعیت دارایی شما نمایش داده میشود و شما میتوانید اطلاعات مربوط به سهام عدالت خود را مشاهده فرمائید .

سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن
سهام عدالت شامل چه کسانی میشود و شرایط آن

طبق گفته مسئولین مربوطه ، در سال ۹۶ سود سهام مربوط به سال ۹۵ به حساب دارندگان این سهام واریز خواهد شد . شما همراهان گرامی میتوانید آخرین اخبار در مورد سهام عدالت را در این سامانه مشاهده کنید و در جریان امور مربوطه قرار بگیرید . به امید روزی که هیچ ایرانی به سهام عدالت نیازی نداشته باشد .


آخرین اخبار

بنابه اطلاعات رسیده از این وبسایت ، زمانبندی گفته شده در این خبر که بر اساس کد ملی بود حذف شده و هموطنان عزیز در هر زمان که بخواهند میتوانند به این سامانه مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند .