فرماندار تفت در دیدار با مدیرکل جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران جهاد کشاورزی شهرستان تفت با تاکید بر اهمیت حضور مردم در صحنه انتخابات گفت: انتخابات 29 اردیبهشت، باید به عالی ترین عرصه نمایش همدلی امت ایران اسلامی بدل شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت،"محمود زارع رشکوییه" در این نشست با قدردانی از خدمات مدیران سختکوش و کارکنان پرتلاش جهاد کشاورزی گفت: عرصه کشاورزی، عرصه ای خطیر است که خودکفایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است لذا تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی از اولویتها محسوب می شود.

فرماندار تفت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به در پیش بودن انتخابات 29 اردیبهشت ماه، مشارکت حماسی مردم در این همایش عظیم مردم سالاری را در راستای منویات امام راحل عظیم الشان(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ارزیابی کرد و گفت: انتخابات 29 اردیبهشت، باید به عالی ترین عرصه نمایش همدلی امت ایران اسلامی بدل شود.

وی اتحاد و وحدت ملی در کنار داشتن دیدگاهها و عقاید مختلف سیاسی را از ویژگی های مهم توسعه یافتگی سیاسی مردم عزیز ایران اسلامی برشمرد و افزود: جامعه ایران جامعه بانشاط و پویایی است که به سمت قله های عزت و افتخار گام بر می دارد و انتخابات امسال نیز بار دیگر نمایانگر این اتفاق خواهد شد.

زارع از آمادگی ستاد انتخابات شهرستان تفت برای برگزاری سالم و قانونمند انتخابات خبر داد و بر فراهم نمودن شرایط حضور حداکثری مردم در این عرصه حساس تاکید کرد.


03(605).JPG 03(606).JPG 03(607).JPG 03(608).JPG
بله