فرماندار تفت در دیدار با رییس فدراسیون تنیس روی میز که در محل دفتر فرماندار برگزار شد توسعه فرهنگ ورزش را راهکاری اساسی برای مقابله با پدیده های شوم اجتماعی همچون اعتیاد ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این دیدار با قدردانی از حضور رییس فدراسیون تنیس روی میز در شهرستان تفت گفت: تفت به واسطه برخورداری از اقلیم مطبوع و فضایی بانشاط با برخورداری از مردمانی خونگرم و ورزش دوست یکی از مهم ترین شهرستانها برای سرمایه گذاری ورزشی از جمله در ورزش تنیس روی میز است.

فرماندار تفت با تاکید بر اهمیت توجه به توسعه ورزش روستایی، آن را یکی از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در دولت، شاهد ارتقاء چشمگیر تامین زیرساختهای ورزشی در مناطق روستایی بوده ایم و این مسئله در شهرستان تفت که از روستاهای متعددی برخوردار است از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

وی از آمادگی مدیریت ارشد شهرستان تفت برای حمایت از سرمایه گذاران در بخش ورزش گفت: ورزش تنیس روی میز از ورزشها مفرح و سودمندی است که امکان توسعه و آموزش آن در سراسر شهرستان تفت وجود دارد و توجه به توسعه آن، می تواند سرانه ورزش روزانه را در میان نسل جوان به نحو چشمگیر افزایش دهد.  

در ادامه این نشست قارداشی رییس فدراسیون ورزش تنیس روی میز نیز با ابراز خرسندی از حضور در شهرستان تفت ابراز امیدواری کرد با توجه به استعدادهای بالقوه شهرستان تفت شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر این ورزش در سطح شهرستان باشیم.