فرماندار تفت در حاشیه برگزاری نشست کمیته جرایم انتخاباتی، از آمادگی ستاد انتخابات شهرستان تفت برای ثبت نام از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در گفتگوی اختصاصی با خبرنگاران با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن بهار شورانگیز، با اشاره به آمادگی ستاد انتخابات شهرستان تفت برای ثبت نام از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، داوطلبان كانديداتوري در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا مي توانند با در دست داشتن مدارك كامل از تاريخ 30 اسفند ماه لغايت 6 فروردين ماه به ستاد انتخابات شهرستان تفت واقع در فرمانداري تفت مراجعه نمايند.

فرماندار تفت تاکید کرد: براساس تبصره 3 ماده 26 قانون انتخابات شوراها ارائه گواهی عدم سوءپیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هنگام ثبت نام الزامی است و داوطلبان نامزدی در این انتخابات باید آمادگی لازم را در این رابطه داشته باشند.

زارع ادامه داد: لذا در راستای سهولت در فرایند ثبت نام، داوطلبان از هم اکنون می توانند جهت دریافت گواهی مذکور به دفاتر پلیس + 10 در سراسر کشور مراجعه نمایند. 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به برگزاری جلسات مختلف ستاد انتخابات شهرستان تفت افزود: خوشبختانه با توجه به تجربیات موفق برگزاری انتخابات دوره های گذشته، ستاد انتخابات شهرستان تفت آمادگی کامل دارد تا در زمینه برگزاری انتخاباتی پورشور، سالم و قانونمند را در سطح شهرها و روستاهای شهرستان تفت فراهم آورد.

وی با اشاره به همزمانی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور گفت: این انتخابات ها به صورت هم زمان در تاریخ 29 اردیبهشت ماه سال 96 برگزار خواهد شد.

فرماندار تفت حضور حماسی و باشکوه مردم در پای صندوق های رای را زمینه ساز شادکامی همه دوستداران انقلاب شکوهمند اسلامی و مایوسی دشمنان اسلام و انقلاب ارزیابی کرد و گفت: باید با فراهم آوردن شرایط حضور سلایق و جریانات مختلف در انتخابات، زمینه حضور و مشارکت حداکثری و باشکوه مردم عزیز را فراهم ساخت تا بار دیگر انتخابات 29 اردیبهشت ماه نیز همچون سایر دوره ها به عزتی برای اسلام و انقلاب بدل گردد و زمینه ساز تعالی و شکوفایی میهن عزیز اسلامی در همه عرصه ها شود.