فرماندار تفت به مناسبت 17 مهرماه، روز جهانی پست، با حضور در اداره پست شهرستان تفت از خدمات و تلاشهای ارزنده مدیر و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این بازدید با تبریک روز جهانی پست به خانواده بزرگ ارتباطات وفناوري اطلاعات در سطح شهرستان تفت گفت: پست نقش بسیار مهم و ارزشمندی را در حوزه های ارتباطی کشور برعهده دارد و افراد، این نهاد را، امین مطمئن و قابل اتکای خود در ارسال مرسولات مختلف و سایر خدمات می دانند.

فرماندار تفت با اشاره به توسعه فروشگاهها و خرید های اینترنتی، آن را در توسعه نقش و خدمت پست مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: خدمات پست نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده و این موضوع موجب جلوگیری از فساد اداری، سرعت در خدمات و کاهش هزینه های دیگر گردیده است.

زارع با اشاره به توسعه خدمات پستی در حوزه های مختلف تاکید کرد: با توسعه خدمات پست، دیگر نیازی نیست تا هر فردی برای یک کار مجبور باشد مسیری طولانی را طی کند و از این بابت، پست در توسعه کشور و کاهش هزینه های جامعه نقشی موثر ایفا می‌کند.

فرماندار تفت امانت داری را از بارزترین صفات نیکوی پست ایران برشمرد و افزود: مردم به واسطه امانت داری و حفاظت از مرسولات مختلف و انجام درست و سریع برخی خدمات، به پست اعتماد بالایی دارند و این اعتماد، مهم ترین سرمایه پست به حساب می آید.

فرماندار تفت در این دیدار ضمن گفتگو با مدیر و کارکنان پست شهرستان تفت از نزدیک در جریان نیازها و مسائل این مجموعه قرار گرفت.