فرماندار تفت به مناسبت روز خبرنگار با خبرنگاران رسانه های مختلف فعال در شهرستان در محل فرمانداری تفت دیدار و گفتگو کرد و از خدمات و تلاشهای آنان تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این نشست ضمن گرامیداشست یاد و خاطره همه شهدای والامقام عرصه اطلاع‌رسانی به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی، با قدردانی از تلاش بی وقفه و متعهدانه خبرنگاران شهرستان تفت به ویژه در مناطق روستایی، هنر نقادی را از ویژگی بارز خبرنگاران برشمرد و گفت: شیوه نقادی درست، هنر و ویژگی برجسته ای است که خبرنگاران شهرستان از آن برخوردارند.

فرماندار تفت خبرنگاران را به حلقه واصل میان مردم و خدمتگزاران آنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی تعبیر کرد و اظهار داشت: خبرنگاران چه در دریافت مسائل و مشکلات مردم مناطق مختلف و چه در انتقال مشکلات به مسئولان و اطلاع رسانی از آنان باید جانب صداقت و اخلاق را رعایت کنند تا این فرآیند مهم در جامعه مدنی به درستی تحقق یابد.

زارع با اشاره به اقدامات و خدمات عظیم صورت گرفته طی سالهای اخیر در مسیر رشد و آبادانی روز افزون شهرستان و کمک به توسعه زیرساختها و زیربناها در مناطق مختلف روستایی به ارائه گزارشی از نحوه بودجه‌ریزی و تخصیص اعتبارات به پروژه های مختلف عمرانی شهرستان تفت پرداخت و گفت: تلاش وافر داشته ایم تا از طریق برقراری ارتباط مستمر با مقامات عالی وزارتخانه ها، راه را برای سرعت بخشیدن به انجام پروژه هایی که از اعتبارات ملی بهره‌مند می شوند هموار سازیم. وی در این رابطه از همکاری و حمایت های سازنده و دلسوزانه نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در کمک به رشد و بالندگی شهرستان صمیمانه قدردانی کرد.

فرماندار تفت همچنین از مدیران دستگاههای مختلف اجرایی در شهرستان خواست تا ارتباط منظم، مستمر و موثری با خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی داشته باشند.

فرماندار تفت در پایان با قدردانی از خدمات و تلاشهای رسانه های مختلف به ویژه خبرنگاران پرتلاش نواحی روستایی، آمادگی مدیریت ارشد شهرستان را برای کمک به ارتقاء سطح عرصه‌های اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به جامعه اعلام کرد.