فرماندار تفت در نشست هیات اجرایی ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به نقش مهم انتخابات در برقراری مردم سالاری دینی در جامعه افزود: اولویت اصلی در انتخابات، حضور حماسی و باشکوه مردم در پای صندوق های رای است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در ابتدای این نشست که با حضور سایر اعضاء در محل دفتر فرماندار تفت برگزار شد با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری سالم و قانونمند انتخابات گفت: انتخابات از دستاوردهای ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که مردم را پس از سالهای سخت دیکتاتوری ستمشاهی بر عرصه تعیین سرنوشت خویش حاکم کرد.

فرماندار تفت با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای برگزاری سالم و پرشور انتخابات 29 اردیبهشت ماه در سطح شهرستان تفت از خدمات و تلاشهای اعضای ستاد انتخابات شهرستان، هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی و .... قدردانی کرد و گفت: شهرستان تفت از هم اکنون آماده برگزاری باشکوه انتخابات 29 اردیبهشت ماه است.

زارع با بیان این که اولویت اصلی در انتخابات، حضور حماسی و باشکوه مردم در پای صندوق های رای است اظهار داشت: حضور حماسی مردم در پای صندوق های رای، تضمین کننده امنیت کشور بوده و دشمنان و بدخواهان نظام را ناکام خواهد گذاشت.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.


03(687).JPG 03(688).JPG 03(689).JPG 03(690).JPG 03(691).JPG
بله