سرپرست فرمانداری تفت:

مردمی بودن رمز ماندگار شدن برنامه‌های دهه فجر

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت گفت: جشن‌های ملی و مذهبی که در سطح کشور به‌صورت مردمی برگزارشده ماندگار شده است و باید با برنامه‌ریزی ، زمینه را برای برگزاری رویدادهای ایام دهه مبارک فجر به‌صورت مردمی فراهم نماییم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" در ستاد ‌گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان ماه بهمن را ماه مبارکی برای کشور دانست و افزود: ماه بهمن، ماه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است و با نزدیک شدن به‌روز 22 بهمن شور و شوق مردم برای بزرگداشت این ایام بیشتر می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی و تسهیل گری باید به سمت مردمی برگزار شدن رویدادهای دهه مبارک فجر باشد چون از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تاکنون همه رویدادها و اتفاقات مهم در این کشور مردمی بوده است.

دهشیری تصریح نمود: جشن‌های سیاسی و مذهبی در کشور به‌طورمعمول به‌صورت مردمی برگزار می‌شود و به دلیل مردمی برگزار شدن ، همواره ماندگار و در ذهن‌ها نقش می‌بندد.

مقام عالی دولت در شهرستان تفت بیان داشت: دستگاه‌های دولتی همکاری لازم را با ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در دستور کار قرار دهند تا شاهد برگزاری مراسم‌های باشکوه در ایام دهه مبارک فجر با محوریت مردم باشیم.

"محمدجواد نعمتی" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری نیز در این جلسه بر فراهم نمودن زمینه به‌منظور مشارکت مردم در برگزاری مراسم‌های دهه فجر تأکید و افزود: زمینه و امکانات لازم فراهم تا مردم با استفاده از این امکانات اقدام به برگزاری مراسم‌ها و رویدادهای مهم در این ایام اقدام نمایند.

نعمتی تصریح نمود: حضور همه اقشار و گروه‌های مختلف در برگزاری مراسم و رویدادهای دهه مبارک فجر این مراسم‌ها را ماندگار خواهد کرد.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مراسم‌های ایام دهه فجر دیگر توصیه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت بود.