مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان تفت در گفتگوی اختصاصی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته برای برگزاری سالم و باشکوه انتخابات 29 اردیبهشت ماه خواستار مشارکت همه دستگاهها در این رابطه شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "عصمت زمان زاده" در این گفتگو با اشاره به این که انتخابات، یکی از مهم ترین همایش های ملی است گفت: انتخابات بهترین نمایشگر وحدت و اتحاد ملی ملت رشید ایران اسلامی است و روحیه وحدت و همبستگی جامعه را تقویت می کند.

مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان تفت با اشاره به نقش کمیته پشتیبانی و تدارکات در عرصه برگزاری انتخابات، به اهمیت مشارکت همه بخشها در این رابطه اشاره کرد و افزود: باید تلاش شود تا همه امکانات موجود دستگاهها برای برگزاری شایسته انتخابات به کار گیری شود که در این رابطه نیازمند همکاری همه نهادها و سازمانها هستیم.

زمان زاده از انجام هماهنگی های لازم برای پشتیبانی و تدارکات عرصه انتخابات 29 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد انتخابات شهرستان تفت همه اقدامات لازم را برای برگزاری شایسته انتخابات 29 اردیبهشت ماه در شهرستان تفت اتخاذ نموده است.

یادآور می شود انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه 29 اردیبهشت ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.


03(692).JPG