نشست کمیته مراسم، افتتاحیه و بهره برداری ستاد بزرگداشت هفته دولت به ریاست مسئول کمیته و با حضور اعضاء در محل دفتر معاون فرماندار تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار تفت، "علی اکبر سبزواری" در ابتدای این نشست یاد و خاطره همه شهدای دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و بر ادامه راه این والامقامان تاکید کرد.

مسئول کمیته مراسم، افتتاحیه و بهره برداری ستاد بزرگداشت هفته دولت تفت با اشاره به برنامه های هفته دولت در شهرستان تفت به بهره برداری از بیش از 69 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 270 میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: این پروژه ها احتمالا در اواخر هفته دولت با حضور یکی از مسئولان و مقامات استان به صورت همزمان به بهره برداری خواهد رسید.

سبزواری با اشاره به این که تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه مراسم افتتاحیه پروژه های هفته دولت در شهرستان تفت اندیشیده شده است تاکید کرد: آماده برگزاری منظم و شایسته مراسم افتتاحیه پروژه های هفته دولت در شهرستان تفت هستیم.

وی  همکاری همه دستگاهها در برگزاری هر چه مطلوب تر مراسمات هفته دولت را یادآور شد و گفت: ارائه دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم وظیفه ای قطعی و همگانی است و تنها به هفته دولت محدود نمی شود.

در ادامه این نشست اعضاء به بیان دیدگاهها و نکته نظرات خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.