فرماندار تفت با صدور پيامي ضمن قدرداني از حضور گسترده و حماسي مردم شريف در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن آن را پاسخي قاطع به ياوه گويي ها و تهديدات اخير دشمنان ارزيابي كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در اين پيام آورده است: حضور باشكوه مردم در راهپيمايي امروز بار ديگر ثابت كرد كه ملت شريف ايران در مسير تحقق آرمانهاي متعالي انقلاب اسلامي متحد و يكپارچه هستند و در اين راه الهي، همواره در صحنه حضور خواهند داشت

فرماندار تفت با اشاره به فرمايشات اخير رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) افزوده است: مردم شريف ايران اسلامي بار ديگر به دعوت مقام معظم رهبري(مدظله العالي) لبيكي جانانه گفتند و ايادي استكبار جهاني به سركردگي آمريكا، پاسخ تهديدات اخير خويش نسبت به ملت مقتدر و عزتمند ايران اسلامي را دريافت نمودند چرا كه به فرموده رياست محترم جمهوري ايران همگان بايد بدانند كه با ملت ايران تنها بايد با زبان تكريم و احترام سخن گفت.

زارع با قدرداني حضور باشكوه و گسترده مردم شريف شهرستان تفت در راهيمايي يوم ا... 22 بهمن امسال آورده است: مردم شریف شهرستان تفت نیز همگام با سایر مردم در سراسر میهن عزیز اسلامی حماسه دیگری از حضور را در تاریخ پرتلالو انقلاب اسلامی به ثبت رسانند و بار ديگر ارادت قلبي و عميق خويش را به آرمانهاي متعالي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران به منصه ظهور رسانيدند كه حقيقتا شايسته تجليل و تكريم است.

فرماندار تفت در پايان اضافه كرده است: اينجانب ضمن تقدير و تشكر از حضور حماسي و گسترده مردم شريف شهرستان تفت در راهپیمایی يوم ا... 22 بهمن، موفقيت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

يادآور مي شود گزارش تصويري حضور حماسي مردم شريف شهرستان تفت در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن متعاقبا منتشر خواهد شد.