فرماندار تفت با صدور پیامی فرا رسیدن هفتم تیرماه سالروز شهادت حضرت آیت ا... دکتر بهشتی(ره) و هفتاد دو تن از یاران با وفایش و یازدهم تیرماه، سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آیت ا.. صدوقی(ره) و همچنین یاد و خاطره فرزند برومندش را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، "محمود زارع رشکوییه" در این پیام از شهید بهشتی(ره) به عنوان نمونه اعلای انسانیت و اخلاق نام برده و آورده است: شهید آیت ا... دکتر بهشتی(ره) مردی از تبار و قبیله عشق و ایثار و انسانیت بود که تمام وجود خویش را در عشق ورزی به ذات اقدس الهی تقدیم کرد و زیستن و شهادتش نمونه ای از مظلومانه‌ترین زیستن ها وشهادت ها بود، که امام راحل عظیم الشان(ره) در مورد ایشان فرمودند: " آنچه که من راجع به ایشان متأثر هستم، شهادت ایشان در مقابل او ناچیز است و آن مظلومیت ایشان در این کشور بود.»

فرماندار تفت همچنین با اشاره به فرا رسیدن یازدهم تیرماه، سالروز شهادت آیت ا... صدوقی(ره) آورده است: شهید صدوقی(ره) اسوه ایثار و فداکاری و عالم ربانی بود که به عنوان یار صدیق امام راحل(ره) در تمامی مراحل سخت و دشوار پیروزی انقلاب اسلامی و آغازین سالهای جنگ تحمیلی همواره در مسیر تعالی اسلام و تحقق آرمانهای الهی انقلاب اسلامی کوشیده بود و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله العالي) از جمله چهره هاي نادري بود كه ابعاد گوناگون شخصيت تمام عيار شايسته جمهوري اسلامي را در خود جمع داشت.

زارع همچنین در ادامه یاد و خاطره فرزند نجیب و برومند سومین شهید محراب را گرامی داشته و افزوده است: حضرت حجت الاسلام و المسلمین مرحوم حاج شیخ محمدعلی صدوقی، نیز عمر با برکت خویش را همچو پدر بزرگوارش در مسیر خدمت به مردم و اعتلای انقلاب اسلامی صرف نمود و یاد و خاطره اش هرگز از اذهان مردم قدرشناس استان محو نخواهد شد.

وی همچنین با اشاره به قرار گرفته در هفته قوه قضاییه، این مناسبت را به همه عوامل خدوم و عدالت‌محور این قوه به ویژه رییس دادگستری، دادستان و همه پرسنل خدوم قوه قضاییه در شهرستان تفت تبریک گفته و موفقیت آنان را در مسیر الهی خدمت به مردم شریف از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

فرماندار تفت در پایان بار دیگر ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد بهشتي(ره) و هفتاد و دو تن از ياران بزرگوارش به ويژه شهيدان پاکنژاد و شهید آیت الله صدوقی(ره) و فرزند برومندش، از آحاد مردم ولایتمدار شهرستان تفت، دعوت نموده تا در مجالس بزرگداشتی که به همین مناسبت برگزار می شود، حضور باشکوه داشته باشند.