بازدید معاون فرماندار از کتابخانه‌های عمومی شهر تفت


به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با حضور در کتابخانه‌های عمومی شهر تفت از این کتابخانه‌ها بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "سعید پرویزی" به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور در کتابخانه‌های عمومی شهرستان از نزدیک با کتابداران دیدار کرد و از کم و کیف فعالیت آنان مطلع گردید.

وی در این بازدید ضمن عرض تبریک هفته کتاب و کتاب‌خوانی از قسمت‌های مختلف کتابخانه‌ها، امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود و فعالیت‌های در دست اقدام بازدید نمود.

معاون فرماندار، فعالیت کتابداران در افزایش شاخص های عضویت، امانت و آماده‌سازی منابع و زیباسازی و شاداب‌سازی کتابخانه ها و فعالیت‌های خلاقانه‌ جنبی و فوق برنامه‌ای را اقداماتی موثر برای تبلیغ کتاب و کتابخوانی و جذب اقشار مختلف مردم و بویژه نونهالان و جوانان برشمرد.

معاون فرماندار همچنین با برخی از کتابخوانان حاضر در کتابخانه به گفتگو پرداخت و نظرات آنان را در ارائه خدمات بهتر جویا شد.

پرویزی در پایان با اهدای لوح تقدیر از کتابداران و کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت تقدیر و تشکر نمود و کسب افتخار توسط دوتن از کتابدارن تفتی در سطح استان را به آنان تبریک گفت.آدرس کوتاه :