فرماندار شهرستان تفت:

تشدید بازرسی برای نظارت بر اجرای دقیق طرح محدودیت های هوشمند


فرماندار شهرستان تفت در جلسه ویدئو کنفرانسی بررسی اجرای طرح محدودیت های هوشمند گفت: گروه های ویژه ای به صورت محسوس و نامحسوس نظارت بر اجرای دقیق طرح محدویت های هوشمند را در سطح نقاط شهری و روستایی شهرستان بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" در جلسه ویدئو کنفرانسی نشست فرمانداران و بخشداران استان با استاندار یزد ، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری و تعدادی از مدیران کل دفاتر استانداری یزد پیرامون اجرای طرح محدودیت های هوشمند خاطر نشان کرد: روز گذشته با برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان تدابیر لازم برای نظارت بر اجرای هر چه دقیق تر آن اتخاذ شد.

فرماندار شهرستان تفت خاطر نشان کرد:دو گروه به صورت محسوس و نامحسوس در بازه های زمانی مختلف بر رعایت محدودیت ها توسط اصناف را بررسی و هم چنین فرماندهی انتظامی شهرستان نظارت بر اجرای دقیق محدودیت های ترافیکی را عهده دار هستند.

نوکار خواستار افزایش اعمال محدودیت در مناطق ییلاقی شهرستان تفت شد و بیان داشت: حضور افراد از مرکز استان تجمعات خانوادگی در ییلاقات را افزایش داده و این دورهمی های خانوادگی افزایش شیوع کرونا در مرکز استان را درپی داشته است و نیاز است محدودیت هایی در این زمینه اندیشیده شود.


 آدرس کوتاه :