به مناسبت روز راهدار؛

تقدیر فرماندار از راهداران شهرستان تفت


به مناسبت روز راهدار فرماندار شهرستان تفت با حضور در اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این شهرستان، با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های راهداران شهرستان تفت قدردانی و تجلیل نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسبت روز راهدار "علیرضا نوکار"فرماندار با حضور در اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای این شهرستان، با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های راهداران شهرستان تفت قدردانی و تجلیل نمود.

فرماندار شهرستان تفت در جمع راهداران ضمن تبریک روز راهدار از زحمات راهداران شهرستان تقدیر و تشکر نموده و روز راهداری را فرصتی مناسب برای قدردانی از تلاشگران عرصه راهداری دانست و افزود: نقش مجموعه پرتلاش راهداری در شرایط بحرانی قابل‌ستایش است در شرایطی که افراد گرفتار حوادث، انتظار امداد و کمک دارند عوامل راهداری با استقبال از خطر به یاری هم‌وطنان می‌شتابند.

نوکار ادامه داد: خدمات شبانه‌روزی عوامل راهداری در فصل‌های گرم و سرد سال برای خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه فراهم نمودن تردد ایمن و روان در شرایط بحرانی، ستودنی است.

فرماندار تفت خدمات‌رسانی مناسب راهداران در مسیرهای مواصلاتی شهرستان تفت را بسیار حائز اهمیت توصیف نمود و بیان داشت: با توجه به پراکندگی و تعدد روستا و وجود مناطق ییلاقی در این شهرستان و حضور جمعیت شناور از مرکز و سایر شهرستان‌های استان در این مناطق خدمات‌دهی و وجود راه‌های مناسب از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی در پایان تصریح نمود: خوشبختانه با تلاش عوامل اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و همت بی‌وقفه راهداران عزیز این مجموعه وضعیت راه‌های شهرستان تفت در زمان بارش نعمت هالی الهی مطلوب است.


 آدرس کوتاه :