جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی شهرستان تفت برگزار شد


جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت 40 سالگی انقلاب با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان و جمعی از مسئولین در دفتر امام جمعه تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "سعید پرویزی" معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرماندار در این جلسه اظهار داشت: باید دستاوردهای انقلاب اسلامی و آنچه حاصل چهل سال مبارزه و تلاش برای خدمت به مردم بوده؛ با بیان زیبا و با روش نو و خلاقانه به مردم اعلام شود.

معاون فرماندار تصریح نمود: باید با اتحاد و انسجام ،برنامه های مناسب و متنوع را برای ایجاد "نشاط اجتماعی" در جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار دهیم.
پرویزی در این جلسه  بااشاره به قرارگرفتن  انقلاب  درآستانه چهل سالگی ، گفت :این زمان استثنایی‌ترین دوره تاریخ انقلاب اسلامی است چرا که دشمنان نظام درصدد هستند در فضای مجازی با ایجاد شبهه و تفرقه‌افکنی بین ملت به ویژه قشر جوان و حکومت فاصله بیاندازند که باید هوشیارانه نقشه‌های آنان را نقش بر آب کنیم.

وی افزود: ما باید از تک تک فرصتهای پیش آمده استفاده کنیم تا دستاوردهای بی‌بدیل انقلاب اسلامی را در این چهل سال با همه فراز و نشیب‌ها به مردم اطلاع‌رسانی کنیم تا باور و اعتماد عمومی ارتقا یابد.آدرس کوتاه :