به مناسبت سالگرد ورود تاریخی امام رضا (ع) به شهرستان تفت:

دومین کارگاه خط کوفی نگاری در شهرستان تفت برگزار می شود


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت سالگرد ورود تاریخی و با برکت ثامن الحجج حضرت رضا (ع) به روستای تاریخی اسلامیه، کانون فرهنگی، هنری قدمگاه امام رضا(ع) اسلامیه با همکاری کارگروه معماری روستا و انجمن علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد دومین کارگاه کوفی نگاری قدمگاه روستای فراشاه یزد را برگزار می کند.
به مناسبت سالگرد ورود تاریخی امام رضا (ع) به شهرستان تفت:

   به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تفت به مناسبت سالگرد ورود تاریخی و با برکت  ثامن الحجج حضرت رضا (ع) به روستای تاریخی اسلامیه، کانون فرهنگی، هنری قدمگاه امام رضا(ع) اسلامیه با همکاری کارگروه معماری روستا و انجمن علمی دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد دومین کارگاه کوفی نگاری قدمگاه روستای فراشاه یزد را برگزار می کند.

   در این کارگاه که در روز پنجشنبه 25 آبان ماه 1391 در قدمگاه اسلامیه برگزار خواهد شد اساتید برجسته دانشگاه از قبیل دکتر محمد رضا اولیاء از دانشگاه یزد و سید محمد وحید موسوی جزایری از تهران وهمچنین مهندس زهراء رشیدی از استان کهکیلویه و بویر احمد شرکت خواهند نمود.

   شایان ذکر است که این کارگاه یک روزه بوده و از ساعت 8 صبح لغایت 4 بعد از ظهر دایر خواهد بود و در کنار نمایشگاه خط کوفی، دانشجویان به مباحث نظری و کار های عملی با اساتید می پردازند.

آدرس کوتاه :