فرماندار شهرستان تفت در پیامی فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، متن این پیام بدین شرح می‌باشد: یک‌بار دیگر رمضان، ماه عبادت‌، ماه برکت‌ و ماه بندگی‌‌های خالصانه و عاشقانه فرارسید وآفریننده ی آسمان و زمین فرصت ورود در بهترین ماهش را بر ما عطا گردانید تا با بهره‌مندی از آموزه‌های جان‌بخش دینی و تأسی از سیره پیامبر اعظم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پربرکت این ماه بزداييم و از حضور لحظه‌های ناب نیایش و سجاده‌هایمان لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم. باشد كه در پرتو الطاف پروردگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تأمل در این ماه عزیز، فرصتی فراهم آید تا به ارزش والای انسانی نزدیک‌تر شده و ره‌توشه‌ای ارزشمند برای خدمت خالصانه و بی‌دریغ به خلق خدا کسب کنیم. فرارسیدن این ایام پربرکت را تبریک و تهنیت عرض نموده و قبولی طاعات و عبادات خالصانه عموم مسلمانان، خصوصاً مردم متدین شهرستان تفت را از درگاه حق‌تعالی مسألت می‌نمایم، امیدوارم با بهره‌گیری معنوی از ایام و لیالی پرفضیلت این ماه مبارک و کسب آمادگی خدمت خالصانه در توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی بویژه شهرستان تفت بکوشیم. در پایان انتظار می‌رود مسؤولان محترم دستگاه‌ها وادارات دولتی، برگزاری ضیافت افطاری را از برنامه‌های خود حذف نمایند. محمد محامدی فرماندار شهرستان تفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، متن این پیام بدین شرح می‌باشد:

یک‌بار دیگر رمضان، ماه عبادت‌، ماه برکت‌ و ماه بندگی‌‌های خالصانه و عاشقانه فرارسید وآفریننده ی آسمان و زمین فرصت ورود در بهترین ماهش را بر ما عطا گردانید تا با بهره‌مندی از آموزه‌های جان‌بخش دینی و تأسی از سیره پیامبر اعظم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پربرکت این ماه بزداييم و از حضور لحظه‌های ناب نیایش و سجاده‌هایمان لذت میهمانی پروردگار را درک ‌نماییم.
باشد كه در پرتو الطاف پروردگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تأمل در این ماه عزیز، فرصتی فراهم آید تا به ارزش والای انسانی نزدیک‌تر شده و ره‌توشه‌ای ارزشمند برای خدمت خالصانه و بی‌دریغ به خلق خدا کسب کنیم.
فرارسیدن این ایام پربرکت را تبریک و تهنیت عرض نموده و قبولی طاعات و عبادات خالصانه عموم مسلمانان، خصوصاً مردم متدین شهرستان تفت را از درگاه حق‌تعالی مسألت می‌نمایم، امیدوارم با بهره‌گیری معنوی از ایام و لیالی پرفضیلت این ماه مبارک و کسب آمادگی خدمت خالصانه در توسعه، پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی بویژه شهرستان تفت بکوشیم.
در پایان انتظار می‌رود مسؤولان محترم دستگاه‌ها وادارات دولتی، برگزاری ضیافت افطاری را از برنامه‌های خود حذف نمایند.
محمد محامدی
فرماندار شهرستان تفت


آدرس کوتاه :