هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر صورت می‌گیرد:

مسابقه کتاب‌خوانی از کتاب بر کرانه شرح چهل حدیث امام خمینی (ره) برگزار می‌شود


هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کتابخانه سیدالشهدای اسلامیه با همکاری بخشداری مرکزی شهرستان تفت مسابقه کتاب‌خوانی بر کرانه شرح چهل حدیث امام خمینی (ره) را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت،"وجیهه ابراهیمی"مسئول کتابخانه عمومی سیدالشهدا اسلامیه بابیان مطلب فوق اظهار کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی به مناسبت چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری بخشداری مرکزی شهرستان برگزار می‌شود.

وی بابیان این‌که تاکنون اقدامات فرهنگی دیگری نیز از طریق تعامل بخشداری در سطح روستای اسلامیه برگزارشده است، گفت: باید آرمان‌های انقلاب همچنان از نسلی به نسل دیگر منتقل شود و این مهم یکی از اهداف برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی به شمار می‌آیند.

ابراهیمی افزود: می‌کوشیم در قالب این مسابقات، افراد مختلف به‌ویژه نسل جوان را هرچه بیشتر با امام خمینی (ره) و باورهای ایشان و دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب اسلامی ایران آشنا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم این تفکر را مبنی بر این‌که «کتاب بهترین دوست انسان است» در میان جامعه نهادینه کنیم، بدون تردید بهترین ابزار را برای بیان چگونگی برپایی جمهوری اسلامی و اهداف انقلاب و همچنین آگاهی بخشی از اقدامات مؤثر انقلاب در اختیار مردم قرار داده‌ایم.

مسئول کتابخانه عمومی سیدالشهدا اسلامیه شهرستان تفت تصریح کرد: این مسابقه از کتاب بر کرانه شرح چهل حدیث امام خمینی (ره) نوشته جواد محدثی است که علاقه‌مندانمی توانند با مراجعه به کتابخانه عمومی سیدالشهدا اسلامیه جهت ثبت‌نام و دریافت کتاب اقدام نمایند.

لازم به ذکر است به چهار نفر از برگزیدگان چهار کارت هدیه 400 هزار ریالی از طرف بخشداری بخش مرکزی شهرستان اعطا خواهد شد.آدرس کوتاه :