فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

ممنوعیت تردد در سطح شهرستان از ساعت 21 شب تا 4 بامداد


فرماندار شهرستان تفت در جلسه ستاد شهرستانی پيشگيري ومقابله با شیوع کرونا در زمینه اجرای طرح جامع هوشمند محدودیت ها گفت:ممنوعیت تردد از ساعت 21 شب تا 4 بامداد در سطح معابر شهری و روستایی شهرستان اجرا و خودروهای متخلف توسط دوربین های نظارتی و ماموران به مبلغ دو میلیون ریال جریمه خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" در جلسه ستاد شهرستانی پیشگیری ومقابله با کرونا گفت: در راستای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا، خوشبختانه تاکنون همکاری بسیار خوبی از سوی صاحبان محترم صنوف ومشاغل شهرستان صورت گرفته که ضمن تشکر از آنان امیدواریم در اجرای طرح جدید اعمال محدودیت‌ها نیز شاهد همکاری صمیمانه مردم و اصناف شهرستان باشیم. تا به یاری خدا هر چه زود تر شاهد کاهش مبتلایان و ازبین رفتن کامل این ویروس باشیم.

فرماندار تفت همچنین خاطر نشان کرد: از امروز به مدت دو هفته دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی و استانی کرونا پیرامون محدودیت های ترافیکی و فعالیت اصناف در سطح شهرستان اجرا خواهد شد و  دستگاه‌های ذی ربط موظف به نظارت براجرای دقیق این مصوبات هستند.

نوکار در این نشست به مصوبات محدودیت در این دو هفته اشاره و بیان داشت:ممنوعیت تردد از ساعت 21 شب تا 4 بامداد در سطح معابر شهری و روستایی اجرا و خودروهای متخلف توسط دوربین های نظارتی و ماموران مستقر به مبلغ دو میلیون ریال جریمه خواهند شد.

در ادامه این جلسه پیرامون نحوه نظارت بر اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا بحث و تبادل‌نظر صورت گرفت و تصمیمات لازم برای آن اتخاذ شد.آدرس کوتاه :