فرماندار شهرستان تفت:

همت والای مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان در راستای مشکلات بیمارستان شهید بهشتی


فرماندار شهرستان تفت گفت: امیدواریم با همت والای مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان مشکلات بیمارستان شهید بهشتی تفت رفع و دستگاه اکسیژن ساز برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا نیز خریداری گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،" علیرضا نوکار" در نشست های روزانه ویدئوکنفرانسی خود با تعدادی از مدیران ادارات، رئیس بیمارستان شهید بهشتی و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان همراه و یاور مدیران در راستای رفع مشکلات برای جلوگیری از شیوع و گسترش این ویروس بوده اند.
فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی و با گسترش ویروس کرونا ضروری است نیازهای بیمارستان شهید بهشتی تفت تا حد امکان مرتفع و امکان اضافه نمودن تخت های بیشتر برای بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا مهیا گردد.
نوکار خاطر نشان کرد: با پیگیری های صورت گرفته و برای تامین دستگاه اکسیژن ساز مورد نیاز بیمارستان شهید بهشتی علاوه بر منابع دولتی نیازمند همیاری مدیران واحدهای صنعتی ، تولیدی و خیران شهرستان تفت هستیم تا در آینده نزدیک با تامین منابع اعتباری دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان شهید بهشتی نصب و راه اندازی گردد.
در این نشست "سید محمود واعظ پور" سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و "سید نادر مصطفوی" رئیس بیمارستان شهید بهشتی تفت گزارشی از کمبودهای واحدهای بهداشت و درمان را ارائه و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی نیز برنامه‌های خود برای کمک به تجهیز بیمارستان شهید بهشتی تفت بیان نمودند.آدرس کوتاه :