فرماندار شهرستان تفت:

همراهی و مساعدت واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان برای تجهیز بیمارستان شهید بهشتی تفت


فرماندار شهرستان تفت گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی این شهرستان با توجه به افزایش میزان بستری بیماران در بیمارستان شهید بهشتی تفت در راستای تجهیز این بیمارستان و رفع نقایص آن یاری‌دهنده مسئولان خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت،" علیرضا نوکار" در نشست ویدئوکنفرانس که با تعدادی از مدیران ادارات، رئیس بیمارستان شهید بهشتی و جمعی از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان برگزار شد خاطرنشان کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان تفت از ابتدای شیوع ویروس کرونا یاری‌دهنده مسئولان در راستای کنترل این ویروس در شهرستان و تجهیز مراکز درمانی و بهداشتی بوده‌اند.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: نیاز است در این شرایط حساس واحدهای تولیدی و صنعتی این شهرستان در شرایط کنونی و با توجه به کمبود بعضی از امکانات در بیمارستان شهید بهشتی و نیاز به تجهیز بخش جدید این بیمارستان برای بستری بیماران مبتلابه این ویروس کرونا با کمک‌های مالی و معنوی مسئولان حوزه بهداشت و درمان شهرستان را در بهبود بیماران مبتلابه این ویروس یاری نمایند.

نوکار در این نشست با تقدیر از کادر زحمتکش بهداشت و درمان شهرستان در راستای خدمات‌رسانی به بیماران مبتلابه ویروس کرونا بیان داشت: امیدواریم واحدهای تولیدی و صنعتی اقداماتی در راستای قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ کادر خستگی‌ناپذیر بهداشت و درمان شهرستان نیز اقداماتی در دستور کار مجموعه خود قرار دهند.

در این نشست سید محمود واعظ پور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سید نادر مصطفوی رئیس بیمارستان شهید بهشتی تفت گزارشی از کمبودهای واحدهای بهداشت و درمان را ارائه و مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی نیز برنامه‌های خود برای کمک به تجهیز بیمارستان شهید بهشتی تفت بیان نمودند.آدرس کوتاه :