پیام بخشدار نیر به مناسبت آغاز هفته دولت


بخشدار نیر هفته دولت را برهمه دولت مردان خدوم وخدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بخشداری نیر در متن پيام سید روح الله میرخلیلی آمده است: بسمه تعالي هفته اول شهريور ماه، كه با نام و ياد شهيدان والا مقام"رجايي"و" باهنر" مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است را به همه دولت مردان ، كارمندان خدوم وعلی الخصوص دولت تدبیر و امید تبريك عرض نموده و موفقيت همگان را در راستاي تحقق آرمانهاي بلند انقلاب اسلامي ، رفع مشكلات مردم و تحقق حماسه اقتصادي و ادامه راه شهيدان رجايي و باهنر، از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم. همچنين روز چهارم شهريور ماه كه به پاس تجليل از زحمات كارمندان عزيز به نام روز كارمند نام گذاري شده را به تمامي كاركنان پرتلاش بخش نیر تبريك عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشكر و قدرداني مي نمايم. اميدوارم خداوند اين شايستگي راعنايت فرمايد كه درراستاي تعاليم معنوي اسلام و الگو گرفتن از فرامين مولايمان امير المؤمنين (ع)خدمات صادقانه وخالصانه كه شايسته ملت شريف ايران است رادرسال پیش رو به معناي واقعي كلمه به انجام رسانيم.                                                                                 سید روح الله میرخلیلی                                                                                      بخشدار نیر

بخشدار نیر هفته دولت را برهمه دولت مردان خدوم وخدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری نیر در متن پيام سید روح الله میرخلیلی آمده است:

بسمه تعالي

هفته اول شهريور ماه، كه با نام و ياد شهيدان والا مقام"رجايي"و" باهنر" مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است را به همه دولت مردان ، كارمندان خدوم وعلی الخصوص دولت تدبیر و امید تبريك عرض نموده و موفقيت همگان را در راستاي تحقق آرمانهاي بلند انقلاب اسلامي ، رفع مشكلات مردم و تحقق حماسه اقتصادي و ادامه راه شهيدان رجايي و باهنر، از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

همچنين روز چهارم شهريور ماه كه به پاس تجليل از زحمات كارمندان عزيز به نام روز كارمند نام گذاري شده را به تمامي كاركنان پرتلاش بخش نیر تبريك عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشكر و قدرداني مي نمايم.

اميدوارم خداوند اين شايستگي راعنايت فرمايد كه درراستاي تعاليم معنوي اسلام و الگو گرفتن از فرامين مولايمان امير المؤمنين (ع)خدمات صادقانه وخالصانه كه شايسته ملت شريف ايران است رادرسال پیش رو به معناي واقعي كلمه به انجام رسانيم.

                                                                                سید روح الله میرخلیلی

                                                                                     بخشدار نیرآدرس کوتاه :