معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری تفت:

کمک به نیازمندان هم در فرهنگ ملی و هم در اسلام ارزش والایی دارد


"ناصر دهقانی" گفت: کمک به نیازمندان هم در فرهنگ ملی ما ارزشمند است و هم جایگاه ویژه‌ای در دین اسلام دارد و بزرگان ما همواره به کمک به دیگران و بی تفاوت نبودن نسبت به درد و رنج انسان‌ها ما را سفارش کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، برگزاری جلسه هماهنگی برگزاری جشن گلریزان به منظور کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور رئیس دادگستری شهرستان ،معاون هماهنگی امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری و جمعی از مسئولین در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.

 "ناصردهقانی" معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری در این نشست گفت: کمک به نیازمندان هم در فرهنگ ملی ما ارزشمند است و هم جایگاه ویژه‌ای در دین اسلام دارد و بزرگان ما همواره به کمک به دیگران و بی تفاوت نبودن نسبت به درد و رنج انسان‌ها ما را سفارش کرده‌اند.

معاون فرمانداری تفت دعا کردن برای رفع گرفتاری از همه نیازمندان و فقرا را یکی از برکات ماه مبارک رمضان دانست و تصریح کرد: در فرهنگ دینی مردم ایران کمک کردن به نیازمندان و داشتن احساس مسئولیت نسبت به افراد دیگر بسیار توصیه شده است.

وی خواستار حضور پررنگ‌تر واحدهای صنعتی شهرستان تفت در جشن گلریزان شد و ابراز داشت: از همه مدیران سازمان‌های شهرستان تفت تقاضا می‌کنم با کمک گرفتن از خیران و افراد توانمند و واحدهای زیر نظر خود در هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این مراسم همت کنند.

دهقانی خاطرنشان کرد: از دستگاه‌های مختلف در شهرستان تفت انتظار داریم که با کمک جامعه هدف خود برای افزایش کمک‌ها اقدام کنند و از همه مردم، اصناف، بازاریان و سرمایه‌گذاران تقاضا داریم که برای ایجاد تحول مثبت در جشن امسال ما را یاری کنند.

15 نفر از اهالی شهرستان تفت با بدهی بالغ بر بیست و چهار میلیارد ریال در حال گذران دوران محکومیت خود در زندان هستند و برای آزادی آنها نیاز به مشارکت خیرین شهرستان است.

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد چهارشنبه 1/03/98 بعد از نماز مغرب و عشا در بوم گردی ناربن تفت برگزار خواهد شد.آدرس کوتاه :