فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

کمک یک میلیارد ریالی خیرین برای تهیه تبلت دانش‌آموزی


فرماندار شهرستان تفت گفت: با توجه به مطالب بیان‌شده در شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان مبنی بر عدم دسترسی تعدادی از دانش آموزان به آموزش‌های مجازی با کمک یک میلیارد ریالی خیرین تعداد 40 تبلت دانش‌آموزی تهیه و برای توزیع در اختیار مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، "علیرضا نوکار" در جلسه هماهنگی تحویل کمک‌های خیری به آموزش‌وپرورش شهرستان تفت گفت: با توجه به مطالب مطرح‌شده در شورای آموزش‌وپرورش این شهرستان مبنی بر عدم دسترسی تعدادی از دانش آموزان مدارس شهرستان به آموزش مجازی به دلیل نداشتن موبایل و تبلت اقداماتی پیرامون رفع این مشکل اتخاذ شد.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرمانداری و استفاده از پتانسیل خیران شهرستان مبلغ یک میلیارد ریال به این منظور جمع‌آوری و تعداد 40 دستگاه تبلت دانش‌آموزی تهیه و تحویل مدیریت آموزش‌وپرورش شهرستان تفت گردید.

نوکار ادامه داد: در این جلسه مقرر شد آموزش‌وپرورش شهرستان دانش آموزان نیازمند را شناسایی و این تبلت ها را به آنان در راستای بهره‌مندی از آموزش‌های مجازی اهدا نماید.آدرس کوتاه :