رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد

در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان و جمعی از مسئولان استانی شرکت گاز از زحمات "محمدصادقی تقدیر و"سید احمد مطهری فرد " به‌عنوان رئیس جدید اداره گاز ناحیه تفت معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره گازه ناحیه تفت بیان داشت: طول دوران مدیریت کوتاه است و باید سعی شود با برنامه‌ریزی مناسبت عملکرد مطلوبی در این دوران کوتاه به یادگار گذاشته شود تا در طول دوران مختلف از آن مسئول به نیکی یاد شود.

فرماندار شهرستان تفت خاطرنشان کرد: شهرستان تفت یک شهرستان متنوع با گستردگی و پراکندگی است و کار دستگاه‌های خدمات رسان نسبت به سایر نقاط استان در این شهرستان دشوارتر است اما عملکرد شرکت گاز در خدمات‌دهی به مردم شهرستان مطلوب بوده است.

دهشیری بیان داشت: یکی از مشکلاتی که در شهرستان تفت با آن روبرو هستیم حجم انبوه جمعیت شناور در ایام هفته در این شهرستان است؛ به‌طوری‌که باید با سرانه واریزی اعتباری جمعیت ثابت شهرستان به این جمعیت شناور نیز توسط دستگاه‌های مختلف خدمات ارائه شود.

مقام عالی دولت در شهرستان تفت تصریح نمود: یکی از روش‌های ارزیابی غیرمستقیم ادارات و دستگاه‌های شهرستان مراجعه‌کنندگان روزهای یکشنبه به فرمانداری است که مردم در این روز شکایات و مشکلات خود را به‌طور مستقیم با مسئولان مطرح می‌نمایند که خوشبختانه با توجه به عملکرد مطلوب شرکت گاز شهرستان رضایتمندی مردم از این دستگاه خدمات رسان مطلوب است.

دهشیری ادامه داد: رضایت‌مندی ارباب‌رجوع از خدمات‌دهی اداره و دستگاه‌های شهرستان یکی از ملاک‌های ارزشیابی عملکرد ادارات و کارکنان آن مجموعه است که این موضوع در روز یکشنبه‌های مردمی قابل‌تشخیص است.

فرماندار تفت؛" محمدصادقی" رئیس پیشین شرکت گاز شهرستان تفت را مدیری موفق دانست و گفت: صادقی مرد عمل بود و با حرکت جهادی وظایف خود را به‌طور شایسته انجام داد و با توجه به ارتقا مرتبه شغلی با جابه‌جایی وی موافقت شد و "احمد مطهری فرد"رئیس جدید این شرکت نیز باسابقه مدیریت در دو شهرستان مهریز و اردکان جانشین شایسته‌ای برای وی خواهد بود.

"سید حامد رضا صفوی" معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان یزد در این مراسم بیان داشت: با توجه به پراکندگی شهرستان تفت ازلحاظ فنی کار در شرکت گاز تفت، کاری سخت است اما با تلاش جهادی صورت گرفته از حدود 14 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی در استان حدود 15 درصد آن در شهرستان تفت اجراشده است.

صفوی ادامه داد: از 600 روستای گازدار در استان یزد، 273 روستا در شهرستان تفت قرار دارند و از 24 شهر گازرسانی شده در استان نیز 3 شهر متعلق به شهرستان تفت است و 32 هزار مشترک گاز در شهرستان تفت از این نعمت در حال استفاده هستند.

معاون امور بهره‌برداری شرکت گاز استان یزد افزود: دفتر گاز و پست امداد در شهر بخ راه‌اندازی شده است و بهسازی دفتر گاز در نیر و ساخت ساختمان دفتر گاز در شهر تفت نیز در حال اجرا است که امیدواریم در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.

این مقام استانی عنوان داشت: خدمات به مشترکین در دفاتر پیشخوان و دفاتر آی سی تی روستایی در حوزه گاز در حال انجام است و مرکز پیام 24 ساعته 194 نیز پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردمی است.

صفوی از گازرسانی به دهستان شیرکوه تفت به‌عنوان یکی از پروژه‌های بزرگ گازرسانی در استان یزد نام برد و بیان داشت: گازرسانی به دهستان‌های میانکوه و شیرکوه یکی از پروژه‌های عظیم شرکت گاز در استان یزد و یک کار جهادی است و حدود 400 کیلومتر شبکه‌گذاری در این پروژه صورت گرفته است و برای مرمت آسفالت این مناطق نیز قرارداد با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقدشده است.