پیام تبریک سرپرست فرمانداری تفت به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)

"محمد دهشیری" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با صدور پیامی فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام مادر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ "محمد دهشیری" در این پیام آورده است:

بیستم جمادی‌الثانی، سالروز ولادت باسعادت اسوه شگفت طهارت، آموزگار خوب شهادت، حامی ولایت،اسوه تقوا و معنویت "حضرت فاطمه زهرا (س)" یادآور جایگاه رفیع و مرتبت والای زن و مادر در فرهنگ اسلامی است.

حضرت فاطمه (س) الگوی جامعی است که نه‌تنها تمام هویت‌های کمالی یک زن، بلکه جمیع فضائل متصور برای یک انسانِ کامل در ایشان خلاصه‌شده است.

بی‌تردید انتخاب میلاد حضرت فاطمۀ زهرا(س) به‌عنوان روز زن، اوج تکریم و بزرگداشت مقام زن و مادر را متصوّر می‌سازد؛ بزرگداشتی بزرگ و مسئولیت آفرین که شأن و جایگاه آرمانی زنان جامعه را به افق‌های دور و ابدی پیوند می‌زند.

این‌جانب فرارسیدن سالروز میلاد پربركت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز مادر و روز زن و هم‌زمانی آن با سالروز خجسته میلاد بنیان‌گذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) را به همگان به‌ویژه مادران عزیز و بانوان سخت‌کوش شهرستان تفت تبریک و تهنیت عرض نموده و اميد است بانوان مستعد و توانمند اين شهرستان با حضور و مشارکت حداکثري و همه‌جانبه در تمامي عرصه‌ها سهم عمده‌اي در رشد، شکوفايي، توسعه و پيشرفت جامعه ايفا نمايند

محمد دهشیری

سرپرست فرمانداری شهرستان تفت