برگزاری نشست بررسی روند موریانه زدایی در بعضی از محلات شهر تفت

2023 12 04
نشست بررسی روند عملکرد ادارات و دستگاه‌های ذی‌ربط در راستای موریانه زدایی در بعضی از محلات شهر تفت با حضور فرماندار شهرستان تفت، مدیرکل مدیریت بحران استانداری یزد، معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
هم‌زمان با سراسر کشور؛

برگزاری مانور زلزله و ایمنی در مدارس شهرستان تفت

2023 11 30
هم‌زمان با سراسر کشور، بیست و پنجمین مانور زلزله و ایمنی با شعار "مدرسه ایمن، جامعه تاب‌آور" در مدارس شهرستان تفت برگزار شد.

دیدار رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز تفت با فرماندار شهرستان تفت

2023 11 29
رئیس جدید دانشگاه پیام نور مرکز تفت با همراهی تعدادی از کارشناسان این دانشگاه با فرماندار شهرستان تفت دیدار و گفت‌وگو کرد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک واحد تولیدی

2023 11 28
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری با حضور در واحد تولیدی "صنایع پلاستیک کیهان یزد" از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید کرد و در جریان نحوه فعالیت و برنامه‌های توسعه‌ای این مجموعه قرار گرفت.

برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد شهرستان تفت

2023 11 28
جلسه شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا برگزار شد.
یکشنبه‌های مردمی؛

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان تفت با شهروندان

2023 11 27
در ادامه طرح یکشنبه‌های مردمی در استان یزد؛ شهروندان با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با فرماندار این شهرستان دیدار و به بیان درخواست‌ها و مشکلات خود پرداختند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از مدرسه هنرستان کاردانش عباس ابن علی (ع) تفت

2023 11 27
فرماندار شهرستان تفت از مدرسه هنرستان پسرانه کاردانش عباس ابن علی (ع) در شهر تفت بازدید کرد.

حضور فرماندار شهرستان تفت در اجتماع دختران و مادران تمدن ساز فاطمی

2023 11 26
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری در اجتماع دختران و مادران تمدن ساز فاطمی حضور یافت.

جانمایی مرکز رشد و خلاقیت بسیج در شهرستان تفت

2023 11 26
فرماندار شهرستان تفت با همراهی امام‌جمعه تفت ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت و جمعی از مسئولان با حضور در دانشکده فنی شهید مطهری تفت  از محل در نظر گرفته‌شده برای راه‌اندازی مرکز رشد و خلاقیت بسیج در شهرستان تفت بازدید کرد.
به مناسبت هفته بسیج؛

برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان تفت

2023 11 25
هم زمان با ایام هفته مبارک بسیج صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان تفت با حضور امام جمعه تفت ، فرماندار شهرستان تفت ، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولان و بسیجیان حوزه های مقاومت بسیج برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از موسسه غیرانتفاعی گل نرگس و کانون بانوان فرهنگی و اجتماعی فرشته نصرآباد

2023 11 23
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری وبخشدار مرکزی تفت از موسسه غیرانتفاعی گل نرگس و کانون بانوان فرهنگی و اجتماعی فرشته نصرآباد بازدید کردند.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از یک واحد دامداری در روستای علی آباد

2023 11 23
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ،بخشدار مرکزی تفت و مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان از یک واحد دامداری در روستای علی آباد بازدید کرد و به بررسی مسائل و مشکلات این واحد تولیدی پرداخت.

بازدید مدیر دفتر مدیریت پایدار سرزمین در قرارگاه پیشرفت همه جانبه وزارت کشور و مشاور عالی رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشوراز تعدادی از بندهای خاکی شهرستان تفت

2023 11 23
مشاور و مدیر دفتر مدیریت پایدار سرزمین در قرارگاه پیشرفت همه جانبه وزارت کشور و مشاور عالی رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با همراهی معاون این دفتر،فرماندار شهرستان تفت ،مدیرکل مدیریت بحران استان یزد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از تعدادی از بندهای خاکی شهرستان تفت بازدید کرد.

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2023 11 22
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان یزد، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، کارشناس مدیریت بحران استان یزد و سایر اعضای این ستاد در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت

2023 11 21
شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان تفت به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این شورا در فرمانداری تفت برگزار شد.
هم زمان با سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار؛

تقدیر سرپرست فرمانداری شهرستان تفت از پرستاران بیمارستان شهید بهشتی

2023 11 21
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در تعدادی از بخش های بیمارستان شهید بهشتی تفت روز پرستار را به پرستاران شاغل در این بیمارستان تبریک گفت و با اهدای شاخه گل از زحمات و ایثارگری پرستاران تقدیر کرد.
به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی؛

تقدیر سرپرست فرماندار شهرستان تفت از کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان

2023 11 21
سرپرست فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری هم‌زمان با ایام هفته کتاب و کتاب‌خوانی با حضور در تعدادی از کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت از کتابداران شاغل در این کتابخانه‌ها با اهدای لوح و شاخه گل تقدیر کرد.
در راستای تأمین آب شهرستان تفت؛

دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی فراسان

2023 11 21
سرپرست فرمانداری شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری با حضور در شهر شیراز با مدیرعامل شرکت تولیدی صنعتی فراسان مجری خط انتقال آب از دریای عمان به استان فارس دیدار و گفت‌وگو کرد.

برگزاری جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان تفت

2023 11 16
جلسه ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان تفت به ریاست سرپرست فرمانداری و با حضور سایر اعضای این ستاد به منظور هماهنگی اجرای برنامه های هفته مبارک بسیج در فرمانداری تفت برگزار شد.
هم‌زمان با برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز؛

برگزاری میز ارتباطات مردمی با حضور مدیران استانی و شهرستانی در تفت

2023 11 15
میز ارتباطات مردمی با حضور مدیران استانی و شهرستانی هم‌زمان با برگزاری نهمین اجلاس استانی نماز در تفت برپا شد.