پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

2022 08 17
"محمد دهشیری"فرماندار شهرستان تفت با صدور پیامی بیست‌وشش مردادماه روز بازگشت آزادگان، این رادمردان دلیر و سرافراز به میهن عزیز اسلامی را گرامی داشت.

امضای تفاهم‌نامه ساخت خیری مرکز خدمات جامع سلامت در روستای اسلامیه

2022 08 16
در نشستی با حضور معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان تفت، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، خیر محترم و جمعی از مسئولان و معتمدین محلی روستای اسلامیه تفاهم‌نامه ساخت خیری مرکز خدمات جامع سلامت در این روستا به نام شهید "محمدرضا در علی" امضا شد.
به ریاست استاندار یزد؛

نشست ساماندهی مسائل مربوط به حسینیه امام خمینی (ره) تفت

2022 08 10
نشست ساماندهی مسائل مربوط به حسینیه امام خمینی (ره) به ریاست استاندار یزد و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، امام‌جمعه تفت، فرماندار تفت، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و جمعی از مسئولان برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
با حضور در یکی از هنرستان های تفت؛

بازدید فرماندار شهرستان تفت از کارگاه دوخت لباس فرم مدارس

2022 08 10
فرماندار شهرستان تفت با همراهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با حضور در هنرستان دخترانه فاطمه الزهرا(س) تفت از کارگاه دوخت لباس فرم مدارس بازدید کرد.
در جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت بررسی شد؛

محدودیت‌های ترافیکی ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان تفت

2022 08 06
در نشست شورای ترافیک شهرستان تفت که به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضا برگزار شد محدودیت‌های ترافیکی ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی بررسی و تصمیماتی پیرامون این موضوع اتخاذ شد.

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم‌های تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان تفت

2022 08 05
جلسه هماهنگی برگزاری مراسم‌های تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان تفت با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولان در فرمانداری تفت برگزار شد.
به ریاست استاندار یزد؛

نشست تخصصی بررسی خسارت ناشی از سیل اخیر به شهرستان تفت

2022 08 05
نشست تخصصی بررسی خسارت ناشی از سیل اخیر به شهرستان تفت با حضور استاندار یزد، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، معاونین استانداری ، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی به‌منظور نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها در شهرستان تفت

2022 08 04
جلسه هماهنگی به‌منظور افزایش نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها در نقاط شهری و روستایی شهرستان تفت به‌ویژه در ایام پیش رو با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد.
فرماندار شهرستان تفت خبر داد:

بازگشایی استخر سرپوشیده تفت تا نیمه مردادماه

2022 08 03
"محمد دهشیری" در حاشیه بازدید خود از عملیات بهسازی استخر سرپوشیده شهر تفت از بازگشایی این استخر برای استفاده عموم تا نیمه مردادماه خبر داد.
به‌منظور بررسی آخرین وضعیت امدادرسانی؛

بازدید استاندار یزد از روستاهای سیل‌زده بخش مرکزی تفت

2022 08 03
استاندار یزد با همراهی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از روستاهای سیل‌زده بخش مرکزی تفت بازدید و در جریان نحوه امدادرسانی و خدمات‌رسانی به این مناطق قرار گرفت.
فرماندار شهرستان تفت گفت:

سیل مهربانی باید روانه مناطق سیل‌زده شهرستان شود

2022 08 02
"محمد دهشیری" در جلسه شورای اداری شهرستان تفت گفت: در کنار سیل طبیعی که در شهرستان جاری‌شده باید سیل مهربانی و کمک نیز جاری شود و مردم و مسئولان در کنار هم برای رفع مشکلات مناطق آسیب‌دیده قدم بردارند.

اجرای مانور عملیاتی پیشگیری و مقابله با خطر سیل در تفت

2022 07 26
مانور عملیاتی پیشگیری و مقابله با خطر سیل در شهر تفت با حضور فرماندار شهرستان تفت، معاون برنامه‌ریزی و فرمانداری، شهردار تفت، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان دستگاه‌های خدماتی وامدادی با چندین سناریوی برنامه‌ریزی‌شده برگزار شد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از تعدادی رودخانه‌های فصلی، مسیل‌ها و پل‌های این شهرستان

2022 07 26
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری و شهردار تفت با حضور در سطح شهر تفت و مناطق روستایی این شهرستان آخرین وضعیت تعدادی از رودخانه‌های فصلی، مسیل‌ها و پل‌های این شهرستان را مورد ارزیابی قرارداد و دستوراتی در راستای تسریع درروند پاک‌سازی و رفع موانع موجود در آن‌ها را داد.
برای دومین بار در هفته جاری؛

برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2022 07 26
در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت که به ریاست فرماندار برگزار شد؛ آخرین هماهنگی‌ها در راستای مواجه با حوادث احتمالی بارندگی‌های پیش روی این شهرستان صورت گرفت.

دیدار مدیرکل هواشناسی استان یزد با فرماندار شهرستان تفت

2022 07 25
مدیرکل هواشناسی استان یزد با همراهی کارشناس پیش‌بینی این اداره کل با حضور در فرمانداری شهرستان تفت با فرماندار این شهرستان دیدار و پیرامون برنامه‌های این اداره کل و هم‌چنین بارندگی‌های چند روز آینده در شهرستان بحث و تبادل‌نظر کردند.
هم‌زمان با سراسر استان؛

آغاز عملیات عمرانی طرح نهضت ملی در شهرستان تفت

2022 07 24
هم‌زمان با سراسر استان یزد و با دستور وزیر راه و شهرسازی و استاندار یزد عملیات عمرانی طرح نهضت ملی در شهر تفت با حضور امام‌جمعه تفت، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان در محل اجرای این طرح در شهرک شهید صدوقی آغاز شد.
به‌منظور آمادگی برای بارش‌های تابستانه؛

برگزاری نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت

2022 07 24
نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشداران شهرستان و سایر اعضا برگزار و فرماندار بر آمادگی دستگاه‌ها برای بارش‌های تابستانه احتمالی پایان هفته تأکید کرد.

برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت

2022 07 17
جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت به ریاست فرماندار و با حضور معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، بخشداران شهرستان، سرپرست شهرک‌های صنعتی استان و جمعی از مسئولان شهرستان تفت برگزار شد.

آغاز به کار دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در شهرستان تفت

2022 07 16
در مراسمی با حضور امام‌جمعه تفت، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان تفت، مدیر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) استان و جمعی از مسئولان؛ دفتر بنیاد حضرت مهدی موعود (عج) در شهرستان تفت آغاز به کارکرد.

بازدید فرماندار شهرستان تفت از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی بانوان در علی‌آباد

2022 07 15
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و بخشدار مرکزی تفت با حضور در روستای علی‌آباد از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و اشتغال‌زایی بانوان در این روستا بازدید کرد.