برگزاری نشست خبری فرماندار شهرستان تفت با موضوع جمعیت

2023 05 22
هم‌زمان با ایام هفته جمعیت؛ فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، سرپرست مرکز بهداشت و رئیس اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در نشست خبری با تعدادی از خبرنگاران به تبیین اهمیت موضوع جمعیت و اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای مصوبات قرارگاه جوانی پرداخت.
به مناسبت هفته ارتباطات؛

بازدید فرماندار شهرستان تفت از اداره مخابرات این شهرستان

2023 05 22
فرماندار شهرستان تفت هم‌زمان با هفته ارتباطات از اداره مخابرات این شهرستان بازدید و در جریان نحوه خدمات‌دهی این مجموعه به مردم نقاط شهری و روستایی قرار گرفت.

برگزاری جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت

2023 05 21
اولین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت در سال 1402 با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، دبیر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان تفت و سایر اعضای این کمیته در فرمانداری تفت برگزار شد.
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد؛

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان تفت

2023 05 21
جلسه شورای مسکن شهرستان تفت با حضور مدیرکل و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، فرماندار تفت، معاون اداره کل راه و شهرسازی استان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و سایر اعضای این شورا در فرمانداری تفت برگزار شد.

برگزاری جلسه هماهنگی آغاز فعالیت مراکز جدید آموزش عالی در تفت

2023 05 17
در نشستی با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار تفت، مدیرکل بهزیستی استان و جمعی از مسئولان؛ هماهنگی لازم پیرامون آغاز فعالیت مراکز جدید آموزش عالی و هنرستان بهیاری در شهر تفت صورت گرفت.

برگزاری جلسه شورای ترافیک شهرستان تفت

2023 05 17
جلسه شورای ترافیک این شهرستان به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور سایر اعضای این شورا در فرمانداری تفت برگزار شد.

پیام فرماندار شهرستان تفت به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

2023 05 17
فرماندار شهرستان تفت در پیامی به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

برگزاری جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت

2023 05 15
اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت در سال 1402 به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته جمعیت؛

برگزاری جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان تفت

2023 05 15
جلسه قرارگاه جوانی جمعیت شهرستان تفت به ریاست "حمیدرضا فلاح تفتی"معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور سایر اعضا در فرمانداری تفت برگزار شد.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

برگزاری مانور اطفای حریق مراتع در شهرستان تفت

2023 05 11
مانور اطفای حریق شهرستان تفت در منطقه‌ای در دهستان شیرکوه اجرا و با اقدام به‌موقع و تلاش مأموران و نیروهای امدادی دستگاه‌های ذی‌ربط و نیروهای بسیج و نیروهای مردمی و محلی آتش در این منطقه کنترل و پیشروی آن مهار شد.

دیدار فرماندار و معاونین فرمانداری شهرستان تفت با امام‌جمعه تفت

2023 05 11
فرماندار شهرستان تفت با همراهی معاونین این فرمانداری با امام‌جمعه تفت دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مختلف و موضوعات مطرح در این شهرستان بحث و تبادل‌نظر کردند.

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح ورودی تفت

2023 05 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد با همراهی فرماندار تفت، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت با حضور در شهر تفت از عملیات عمرانی تقاطع غیر هم‌سطح ورودی شهر تفت بازدید کرد.
به مناسبت هفته هلال‌احمر؛

بازدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد از پایگاه‌های امداد و نجات مستقر در شهرستان تفت

2023 05 10
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد هم‌زمان با هفته هلال‌احمر و با همراهی فرماندار تفت، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از پایگاه امداد و نجات بین‌شهری کوهستان تفت و پایگاه امداد و نجات بین‌شهری فیض‌آباد بازدید کرد.
در نشستی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

بررسی مسائل و مشکلات تأمین آب شرب و بهداشت مناطق مختلف شهرستان تفت

2023 05 09
در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، فرماندار تفت، معاون شرکت آب منطقه‌ای استان، معاونین فرمانداری، بخشداران و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مسائل و مشکلات تأمین آب شرب و بهداشت مناطق شهری و روستایی شهرستان تفت موردبررسی قرار گرفت.
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛

حضور مسئولان شهرستان تفت در تعدادی از مدارس شهر تفت

2023 05 08
در ادامه برگزاری برنامه‌های هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛ امام‌جمعه تفت با همراهی فرماندار تفت، بخشدار مرکزی، شهردار تفت، مدیر آموزش‌وپرورش و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان با حضور در تعدادی از مدارس شهر تفت با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از تلاش‌های معلمان شاغل در این مدارس تقدیر کرد.
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛

برگزاری مراسم تجلیل از معلمان شاغل در بخش مرکزی تفت

2023 05 08
مراسم تجلیل از معلمان شاغل در بخش مرکزی تفت هم‌زمان با هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، فرماندار تفت، بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولان در مجتمع گردشگری ارم اسلامیه برگزار شد.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

برگزاری مراسم تکریم و معارفه معاونین فرمانداری شهرستان تفت

2023 05 07
مراسم تکریم و معارفه معاونین فرمانداری شهرستان تفت با حضور مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد، فرماندار شهرستان تفت و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار و از تلاش‌های "ناصر دهقانی" و "محمدکاظم خانی" تقدیر و "علی احمدیان" به‌عنوان معاون جدید برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و "حمیدرضا فلاح" به‌عنوان معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت معرفی شدند.
با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛

برگزاری جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان یزد در تفت

2023 05 06
جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال استان یزد به ریاست رئیس کل دادگستری استان و با حضور دادستان عمومی و انقلاب استان ، فرماندار شهرستان تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در فرمانداری تفت برگزار شد.
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم؛

دیدار فرماندار شهرستان تفت با تعدادی از خانواده شهدای فرهنگی

2023 05 05
فرماندار شهرستان تفت با همراهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مدیر آموزش‌وپرورش و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تفت با خانواده شهدای فرهنگی "حسین پور محمدعلی" و "احمد برازجانی" دیدار و گفت‌وگو کرد.
با حکم استاندار یزد؛

انتصاب "حمیدرضا فلاح تفتی" به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت

2023 05 05
 "حمیدرضا فلاح تفتی" طی حکمی از سوی استاندار یزد به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان تفت منصوب شد.